Moje Drogie,

obiecaliśmy nowe niespodzianki i jak wiecie już są. Blogosfera udziewczyn.pl to miejsce, które będziemy tworzyć dla Was i z Wami. Mamy nadzieję, że wspólnie stworzymy miejsce wyjątkowe, w którym będzie się dużo działo, w którym będziemy  prezentować mnóstwo recenzji, stylizacji, na którym będzie mnóstwo różnorodnej tematyki,  oraz oczywiście konkursy. Nowy blog udziewczyn.pl serdecznie zaprasza do nadsyłania prac, bo z nami warto tworzyć rzeczy nowe i z pewnością ciekawe. Zapraszamy wszystkie osoby chętne do współpracy.

Oficjalnie ogłaszamy nabór do Blogosfery portalu udziewczyn.pl

Zapraszamy do współpracy z naszym portalem. Co możemy zaoferować? Kosmetyki do testów, wejściówki na imprezy modowe, przedpremierowe, kosmetyczne … i wiele, wiele atrakcji. Z nami warto być i pracować, nie tylko dla własnej satysfakcji, ale dla korzyści, które z tego będą płynęły. Dla najlepszych przewidziane nagrody.

Co trzeba zrobić, by być zakwalifikowanym do naszego naboru?

Na maila Agnieszka@udziewczyn.pl należy przysłać krótki opis zainteresowań, parę słów o sobie i swoje zdjęcie, bądź jedną własną stylizację z krótkim opisem, oraz zgodę na publikację (wszystkie zgłoszenia zamieścimy na portalu oraz blogu). Każdy ma równe szanse, więc nie wahajcie się i zapraszamy do zgłaszania się.


Stwórzcie razem z nami blogosferę udziewczyn.pl
 miejsce wyjątkowe i przyjazne wszystkim, którzy interesują się modą, kosmetyką i wszystkim co dotyczy kobiet i nie tylko.

Warunki współpracy będą ustalane indywidualnie. Każda osoba, która zostanie zakwalifikowana będzie musiała podpisać stosowne oświadczenie oraz oczywiście rzetelnie wywiązywać się ze swoich obowiązków, a ciężka praca z pewnością zostanie nagrodzona. Drogie dziewczyny musicie mieć na względzie również to, że wszelkie recenzje, artykuły itp.,  które będziecie pisać dla naszej blogosfery, muszą być pisane wyłącznie dla nas i nie zamieszczane nigdzie indziej, w ten sposób razem stworzymy miejsce, jakiego nie ma nigdzie indziej.


Serdecznie zapraszamy do współpracy.