Gdy mam więcej czasu i nie wiem co z nim zrobić oddaję się pielęgnacji swojego ciała. Stosuję maseczki czy jakieś aromatyczne kąpiele, w których mogę oddać się swojemu ulubionemu zajęciu – czytaniu książek. Tak było tym razem. Po otrzymaniu perełek do kąpieli stóp No36 od razu sięgnęłam po książkę i wymoczyłam stopy w gorącej wodzie. Ech, lubię takie chwile relaksu.

 

perly1

 
PRODUCENT: Zawarte w produkcie algi morskie i drobinki soli delikatnie złuszczą stopy przynosząc im efekt natychmiastowego relaksu. Skóra stanie się miękka i odprężona. Dzięki kolejnemu składnikowi kosmetyku – kwasowi urea – nasze stopy będą idealnie nawilżone i odżywione. Perełki do kąpieli dostarczą skórze niezbędnych minerałów i mikroelementów, a przygotowana dzięki nim kąpiel doskonale pobudzi krążenie, dając odprężenie, wzmacniając cały organizm oraz pozostawiając na skórze przyjemny zapach.

 

perly2

 

MOJA OPINIA: Perełki zamknięte są w bezbarwnym opakowaniu o pojemności 150 ml. Pięknie prezentują się i od razu zachęcają do kupna. Poza tym mamy wgląd do ilości kosmetyku – wiemy ile nam pozostało. Błękitne perełki wsypane do wody rozpuszczają się, tworząc zielonoturkusową wodę o zapachu zielono – morskim, świeżym, co daje niesamowity efekt już od samego początku. Zabieg moczenia stóp trwać powinien 10 minut, ale komfort i działanie relaksacyjne sprawia, że chciałoby się te chwile przedłużyć do nieskończoności. Efekty dla mnie są bardzo widoczne, odczuwalne, stopy są miękkie, świeże, lekkie. Działanie relaksujące jest również zauważalne, jestem pod wrażeniem. Polecam dla wszystkich osób, które szukają wyrafinowanych sposobów na pielęgnację stóp, dla wszystkich lubiących estetykę i dobre kosmetyki.  Cena jest bardzo przystępna, co mnie zaskakuje za każdym razem, kiedy otwieram buteleczkę z perełkami, ponieważ zastanawiam się, że tak dobry produkt otrzymujemy w tak korzystnej cenie. Jestem zachwycona.

perly3

Tekst i zdjęcia:

Karolina