Nadszedł odpowiedni moment, aby podzielić się z wami naszą opinią na temat żelu pod prysznic przeznaczonego dla mężczyzn. My lubimy nawzajem siebie czuć, i zawsze kiedy używamy czegoś do kąpieli, śmiało i otwarcie rozmawiamy sobie na temat „co to było”.
Tym razem, portal UDZIEWCZYN podarował mojemu mężowy żel pod prysznic z firmy SORAYA. Nie da się ukryć, ze mężuś miał szeroki uśmiech kiedy go zobaczył, i stwierdził – „skąd te Panie wiedziały?” :] Dobra, do rzeczy, aby nikogo nie zanudzać.

???????????????????????????????

???????????????????????????????

Żel zamknięty jest w czarnej butelce, a dozowanie jest banalnie proste. Sami zobaczcie :]

DSC02263

Konsystencja jest bardzo dobra – jak na żel przystało. Dobrze rozprowadza się na ciele, jednocześnie otula zmysły niesamowicie intensywnym zapachem, który nam bardzo się podoba.

DSC02266

???????????????????????????????

Zapach – prawdę mówiąc jest męski – ekstrakt z afrykańskiego pieprzu, który pobudza krążenie i działa energetyzująco jest niesamowity. Wiem, iż ciężko jest wyobrazić sobie to przez monitor, ale uwierzcie mi, warto go wypróbować na swoich połówkach :] Długo potrafi utrzymać się na skórze, co oddziałuje później szczególnie mocno na mnie samą ;). No bo ile można mówić swojemu mężowi – „Kochanie, ale ty pięknie i tak niebanalnie pachniesz!”.

Działanie: Ładnie oczyszcza skórę, idealnie odświeża. Delikatne nawilżenie jest wyczuwalne, skóra nie jest „ściągnięta”.

Podsumujmy….
Soraya dla mężczyzn oj TAK – skóra zrelaksowana, oczyszczona i cudownie pachnąca.
Jako kobieta, powiem wam tylko tyle….
Ten żel pobudza wszelkie zmysły do aktywnego udziału 🙂

Dziękuję portalowi UDZIEWCZYN, za możliwość przetestowania tego produktu, dziękuje mój mąż, ale ja jeszcze bardziej :]

Testowała dla was
Zebra
http://www.zebratestuje.blogspot.com

_____________________________________
Żel pod prysznic do ciała doskonale myje i odświeża skórę. Zawiera ekstrakt z afrykańskiego pieprzu, który pobudza krążenie i działa energetyzująco. Ekscytujący zapach z nutami bergamoty, kardamonu, wetiweru i tytoniu działa na zmysły jak zastrzyk energii.