Ten krem jest nam znany. Z uwagi na fakt, iż mama ma problemy ze stopami, próbujemy wszystkiego co jest do tego przeznaczone. Jeżeli chodzi o ten krem….

??????????????????????????????? ???????????????????????????????

???????????????????????????????

Zamknięty jest szczelnie w tubce. Dozowanie nie jest skompilowane, gdyż wydobywa się go jak pastę do zębów.

Zapach… Wiele osób twierdzi, że śmierdzi. My się z tym nie zgodzimy. Dla nas delikatnie pachnie cytryną. Sam zapach nie jest zbyt intensywny, ale wyczuwalny jest.:)

Krem zmiękczający jest przeznaczony do codziennej pielęgnacji w taki właśnie sposób, był i jest przez nas wykorzystywany.
Każdego dnia, po porannej toalecie stopy są smarowane tym kremem, tą samą czynność mama powtarza wieczorem przed snem.

I teraz śmiało można stwierdzić, iż jeśli coś wykonujemy regularnie – to zmiany są zauważalne gołym okiem :]

Krem ma odpowiednią konsystencję. Szybko się wchłania co jest powodem radości :]
Delikatnie natłuszcza skórę, jednak nie jest to typowo tłusty film. Nie martwcie się, niczego sobie nie pobrudzicie podczas stosowania tego kremu. Po kilku zastosowaniach, widać iż skóra na stopach została delikatnie zmiękczona, i można ją w prosty sposób ściągnąć. Mówię tu o złuszczaniu martwego zrogowaciałego naskórka.
Osobiście używałam go również do suchej skóry na łokciach – tam również spisał się bardzo dobrze.
Skóra na stopach podczas regularnego stosowania staje się wygładzona i miękka, a chyba o to chodzi prawda?

??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ???????????????????????????????

Wiem, że ludzie podczas zimy nie zwracają uwagi na stopy tak bardzo jak podczas lata. Ale pamiętajcie jedno, jeśli teraz nie zadbacie odpowiednio o stopy, które są szczelnie „zapakowane” bo na zewnątrz zimno, to później trudno wam będzie szybko je pokazać na światło dzienne. Dlatego, jeśli chcecie mieć piękne i zadbane stopy w okresie, kiedy są najmocniej eksponowane – zacznijcie o nie dbać już teraz :]

Dziękuję portalowi UDZIEWCZYN, za możliwość powtórnego testowania tego kremu.

Testowała
Zebra