Już na samym wstępie powiem, że nie ja testowałam ten produkt a moja przyjaciółka, która ma różne przebarwienia na buzi, i była odpowiednią osobą do podjęcia próby tego kremu. Ja jestem tu jedynie autorką zdjęć :]
???????????????????????????????

Ania 24l : Nigdy wcześniej nie miałam do czynienia z firmą FLOS-LEK. Kiedy otrzymałam ten krem byłam bardzo ciekawa czy coś mi pomoże. Stosowałam go regularnie przez 25 dni. I co jestem w stanie powiedzieć na jego temat?

??????????????????????????????? ???????????????????????????????

Od producenta:
Krem rozjaśnia skórę, wyrównuje niejednolite zabarwienie, zmniejsza intensywność plam oraz ilość przebarwień. Skóra nabiera ładnego, zdrowego kolorytu. Krem hamuje również powstawanie nowych zmian pigmentacyjnych. Poprawia nawilżenie i natłuszczenie oraz ogólny wygląd skóry. Krem zawiera wyciąg z jagody Amla 2% – standaryzowany ekstrakt z owoców agrestu indyjskiego. Jest on bogaty w witaminę C, minerały i taniny. Wychwytuje wolne rodniki, stymuluje syntezę mukopolisacharydów. Hamuje aktywność enzymów odpowiedzialnych za syntezę melaniny, posiada silne własności wybielające.
Regularne, 4-tygodniowe miejscowe stosowanie kremu redukuje wielkość i intensywność przebarwień. Skóra jest uodporniona na powstawanie nowych, miejscowych plam barwnikowych (piegi, plamy związane z wiekiem, plamy wątrobowe, hormonalne). 88% testujących wysoko oceniło skuteczność preparatu.
Zastosowanie:Miejscowo na piegi, przebarwienia na skórze twarzy i ciała w celu rozjaśnienia i wyrównania kolorytu.
???????????????????????????????

Konsystencję ma dobrą, nie jest zbyt rzadki – można go ładnie rozprowadzić na miejsca zmienione. Co do zapachu – ja nie wyczuwam żadnego. Nie wchłania się zbyt szybko, pozostawia delikatny tłusty film. Nie uczula i nie podrażnia. Nie szczypie – w żaden sposób nie wpływa negatywnie na skórę. Po około 9 dniach, zauważyłam, że miejsca zmienione czyli przebarwione, oraz okolice noska gdzie mam sporo piegów zostały delikatnie rozjaśnione. Przyznam się, że zakupię sobie jeszcze jeden taki krem, aby sprawdzić czy całkowicie wybieli moje przebarwienia. Na dziś dzień jestem w stanie go polecić. Producent napisał, że regularne stosowanie przez 4 tygodnie reguluje wielkość i intensywność przebarwień – u mnie dał radę zrobić to szybciej.

Kupię ponownie. :]
???????????????????????????????

A Zebra dziękuje za możliwość podarowania swojej przyjaciółce tego kremu, i dzieli się z wami sukcesem, bo jest on na żywym przykładzie Ani, która faktycznie miała dużo czerwonych plamek – które na obecną chwilę zostały ładnie wybarwione i powrócił jej urok w całej okazałości. Jeśli zakupi jeszcze jeden krem, i znikną jej piegi – DAM WAM ZNAĆ! :]

Cena :25,30 zł