Każda z nas od czasu do czasu potrzebuje zrelaksować się i zadbać o swoje ciało.  Domowe SPA  to świetny sposób na odprężenie i regeneracje.  Poznajcie perełki do kąpieli stóp, które  przygotują wasze stopy przed kolejnymi zabiegami.20141204_161011

   Od producenta:

 „Zawarte w produkcie algi morskie i drobinki soli delikatnie złuszczą stopy przynosząc im efekt natychmiastowego relaksu. Skóra stanie się miękka i odprężona. Dzięki kolejnemu składnikowi kosmetyku – mocznikowi – nasze stopy będą idealnie nawilżone i odżywione. Perełki do kąpieli dostarczą skórze niezbędnych minerałów i mikroelementów, a przygotowana dzięki nim kąpiel doskonale pobudzi krążenie, dając odprężenie, wzmacniając cały organizm oraz pozostawiając na skórze przyjemny zapach’’.

Cena: ok. 6zł/  150ml

20141204_161039

Moja opinia:

Wygodna, smukła buteleczka zawiera 150g. maleńkich  niebieskich kuleczek oraz drobinek soli.  Pod wpływem wody rozpuszczają się i barwią ją (na wspaniały turkusowy kolor!) , uwalniając morski zapach, który nawet po kąpieli zostaje jeszcze na naszych stopach.

 Produkt przynosi ulgę zmęczonym stopom, pomaga się zrelaksować. Po 10 minutowym moczeniu,  nasza skóra jest widocznie zmiękczona, nawilżona, co ułatwia nam sprawę przy usuwaniu zrogowaciałego naskórka.

Cena nie jest wygórowana, a produkt  jest wydajny.  Perełki nie podrażniły mnie, ani nie uczuliły.  Z pewnością  kupię kolejną buteleczkę kiedy ta mi się skończy.

20150202_112023

Polecam wszystkim osobą, które od czasu do czasu potrzebują czegoś do pielęgnacji stóp. Jak i tym z was, które szukają dobrego i taniego sposobu na odprężenie, gdyż ten produkt nie tylko pielęgnuje skórę, ale także koi zmysły.

Tekst i zdjęcia:

Aneta 🙂