Od producenta:

„Dzięki innowacyjnej recepturze zawierającej perłowy pigment, kosmetyki odżywiają skórę i nadają jej wygląd pełen blasku. Lekka, kremowa konsystencja fluidu o wysokiej odporności na ścieranie zamknięta została w estetyczną, funkcjonalną tubkę. Wśród składników aktywnych znajdziemy dwie formy witaminy C – klasyczną oraz zamkniętą w kapsułkach, co pozwala na powolne, kontrolowane jej uwalnianie do masy fluidu. Witamina C pomaga hamować procesy starzenia i rewitalizować komórki skóry, a przy systematycznym stosowaniu wyrównywać jej koloryt i rozjaśniać przebarwienia. Formuła fluidów wzbogacona została również witaminą E, oraz woskiem pszczelim, które wzmacniają efekt nawilżenia. Skóra zostaje pięknie rozświetlona, ale bez efektu błyszczenia.”

Cena: ok. 13zł/ 30 ml

.20150515_150155

Moja opinia:

Fluid znajduje się w klasycznej tubce, przez co łatwo możemy dostosować ilość produktu, którego chcemy użyć.  Do testów dostałam numerek 01 Jasny, który tak jak przeczuwałam jest dla mnie za ciemny. Testowałam go w domu, gdyż moja twarz wyglądała bardzo nienaturalnie i po prostu była pomarańczowa. Myślę, że jego największą wadą jest chyba kolor. Z ciekawości udałam się do drogerii  i sprawdziłam inne odcienie-  gama w tym przypadku jest dosyć dziwna. Chyba wiele z was może mieć problem z jego doborem.

20150515_150203

Fluid ładnie wyrównuje koloryt, maskuje drobne niedoskonałości i zaczerwienienia. Posiada delikatne drobinki( nie jest to brokat), które pięknie odbijają światło przez co nasza skóra wygląda promienniej.  🙂

Kosmetyk ma działanie nawilżające, nie podkreśla suchych skórek. Posiada dosyć mokre wykończenie, przez co potrzebuje przykrycia pudrem.  Co do trwałości nie jest ona najgorsza. Podkład wytrzymuje około 6 godzin na naszej skórze, przy czym po tych 6 godzinach praktycznie znika z twarzy.

20150515_150256

Delikatny kremowy zapach nie przeszkadza w użytkowaniu, dosyć szybko się ulatnia. Nie miałam problemu z jego rozprowadzeniem, smug także nie zauważyłam.

Tekst i zdjęcia:

Aneta 🙂