Lato to czas, w którym chętnie zrzucamy ciężkie obuwie. Plaża, basen- w tych miejscach królują nagie stópki. Jednak musimy pamiętać o czyhających na każdym rogu bakteriach, które polują na nasze stopy cały czas. Najbardziej narażone są wcześniej wspomniane stopy, a przede wszystkim paznokcie, które przyciągają bakterie jak magnez. Z pomocą wychodzi do nas producent PharmaCF, z produktami No36, a mianowicie z olejkiem z drzewa herbacianego do stóp i paznokci.

Preparat ma zabijać 99,9% bakterii i grzybów.

Posiada składniki aktywne tj. :

„ -Olejek z drzewa herbacianego- naturalny wyciąg roślinny, który posiada silne właściwości antybakteryjne, przeciwgrzybicze i przeciwzapalne.

-Origanol- wysokoskoncentrowany naturalny surowiec pozyskiwany z liści drzewa herbacianego. Hamuje wzrost bakterii i grzybów, a także działa przeciwzapalnie. „

Aplikacja preparatu jest banalnie prosta, mały pędzelek pozwala dokładnie dotrzeć w każdy zakamarek. Olejkiem możemy pokrywać też skórki wokół paznokci. Na szczycie zatyczki znajduje się gumowy aplikator, który ułatwia rozprowadzenie produktu.  Olejek posiada świeży, delikatny zapach.

Czy działa? Ciężko powiedzieć. Jednak zawsze warto nałożyć taki kosmetyk i być spokojonym, że jesteśmy chronione, niż pozwolić naszym stopą zarazić się jakimś paskudztwem.

Cena produktu to jakieś 10zł za nie dużo, bo tylko 2ml. Jednak produkt jest bardzo wydajny i gwarantuje, że starczy na długo.

Tekst i zdjęcia:

Aneta 🙂