GENTLE AFTER-SUN BALM
INTENSYWNIE NAWILŻAJĄCY DELIKATNY BALSAM PO OPALANIU DLA CAŁEJ RODZINY
Delikatna formuła intensywnie nawilżającego balsamu zapewnia optymalną pielęgnację i regenerację dla całej rodziny. Balsam ekspresowo koi podrażnioną słońcem skórę, łagodząc skutki nadmiernej ekspozycji słonecznej i likwiduje zaczerwienienia. Formuła o wysokiej zawartości D-panthenolu stymuluje podziały komórkowe, dzięki czemu głęboko regeneruje nawet mocno podrażniony naskórek. Alantoina łagodzi oparzenia i niweluje pęknięcia naskórka, wpływając na szybkie gojenie uszkodzonych tkanek. DNA Complex™, o wysokiej zawartości antyoksydantów, chroni DNA skóry przed negatywnymi skutkami ekspozycji na słońce, likwidując mikrouszkodzenia na poziomie komórkowym. Zwalcza wolne rodniki oraz przyspiesza procesy regeneracyjne skóry.”

DSC05138

Przyjemnie pachnący i dobrze łagodzący „ból” po opalaniu. Testowany w szczególności przez mojego męża, który nie zabezpieczył się ostatnio przed promieniami słonecznymi i delikatnie mówiąc „zjarał się na maksa”.

DSC05194

Konsystencja kremowa, idealnie pozwala się rozprowadzić na ciele. Delikatnie chłodzi, co wyczuł mój mąż :] Potrafi nawilżyć i szybko zregenerować to co zostało nie zabezpieczone przed słoneczkiem.

DSC05140 DSC05143

Cena odpowiednia, dlatego polecam zakupić ten produkt, aby później nie żałować i nie mówić „boli”.

+ dobrze się rozprowadza
+ wydajny
+ ładnie pachnie
+ nawilża
+ dosyć szybko się wchłania (nie pozostawia uczucia lepkości)

cats

Koszt to 13.99 zł – warto naprawdę warto się zaopatrzyć.

DSC05139

UDZIEWCZYN  – serdecznie dziękuję  😀 😀 😀
Testował mąż Zebry   –:]