PRODUCENT: Mydło przeznaczone do codziennej pielęgnacji całego ciała, szczególnie z tendencją do nadmiernej potliwości. Polecane jest dla osób, które aktywnie uprawiają sport, mają skłonność do nadmiernej potliwości, wykonują pracę fizyczną, często podróżują. Regularnie stosowane dokładnie oczyszcza, ogranicza rozwój mikroorganizmów, skutecznie zmniejsza potliwość skóry, neutralizuje nieprzyjemny nzapach.
Baza mydlana – w 100% naturalna stworzona na bazie oleju palmowego.
Olejek z drzewa herbacianego – działa bakteriobójczo i grzybobójczo.
Alcloxa – daje antydrażniące działanie z uczuciem suchości, pozostawiając
nieklejącą się warstwę.
Wazelina – zapobiega wysuszaniu skóry, regeneruje uszkodzony naskórek,
ma również działanie nawilżające i ochronne.

SPOSÓB UŻYCIA: nałóż na wilgotną skórę; rozprowadź kolistymi ruchami po twarzy i ciele, unikaj okolic oczu; spłucz pod bieżącą wodą. Stosuj codziennie.

CENA: 6,50/100g

DSC07229 DSC07230

MOJA OPINIA: Barwa ma w swojej kolekcji kilka różnych rodzajów mydeł. Wszystkie wyglądają tak samo i są tak samo zapakowane: kartonowe pudełeczko, w środku którego znajduje się mydło w foliowym opakowaniu. Dobra alternatywa, ponieważ daje nam to gwarancję, że mydło w czasie podróży do nas się nie zawilgoci, a także wiemy, że nikt przed nami nie dotykał produktu.  Kostka ma biały kolor i przyjemny zapach, który unosi się tylko podczas mycia. Potem ginie gdzieś w tłumie, szybko ulatnia się z ciała. Nie pieni się jak wszystkie mydła, tworzy delikatną emulsję. W składzie znajdziemy olejek z drzewa herbacianego, który działa antybakteryjnie i grzybobójczo oraz Alcloxę – która daje uczucie suchości. Mydła używał mój tata, który ma problem z potliwością rąk. Oboje przyznajemy, że mydło nie zlikwidowało całkiem problemu, ale ograniczyło potliwość.

DSC07231

DSC07232