Witajcie z powrotem! 🙂

Dzisiaj co nie co, o małym ale niezbędnym gadżecie w naszej torebce. Zapraszam do czytania. 🙂

20150824_161314

Od producenta:

„Pielęgnacyjny zmywacz do paznokci Cleanic to wygodny i skuteczny sposób na zmywanie lakieru oraz dbanie o kondycję paznokci.
Skutecznie zmywa lakier tradycyjny i winylowy.
Jedna chusteczka wystarcza, żeby zmyć 10 paznokci, nawet pomalowanych ciemnym lakierem.
Dzięki olejkowi migdałowemu i witaminom E i F natłuszcza i pielęgnuje paznokcie.
Nie zawiera alkoholu i acetonu, dzięki czemu nie wysusza płytki paznokciowej.”

20150824_161325

Moja opinia:

Po raz pierwszy spotkałam się ze zmywaczem do paznokci w formie chusteczki. Kiedy otworzyłam paczuszkę, nie poczułam mocnego uderzenia zapachu acetonu czy alkoholu. Dotknęłam chusteczki i trochę się przeraziłam. Wiecie dlaczego? Była zupełnie sucha. Spodziewałam się nasączonej, mokrej w zmywaczu szmatki. Byłam pewna, że wyschła i nie będzie nadawała się do użytku. Kiedy tak ją oglądałam ze wszystkich stron, jeden paznokieć otarł się o nią i zostawił ogromny ślad! Ależ się ucieszyłam! 😀 Zabrałam się do zmywania. I już po chwili moje paznokcie były czyste.

20150824_161430

Chusteczka podczas zmywania robi się dosyć tłusta, na rękach czujemy olejek migdałowy, jest to dosyć przyjemne uczucie.  Mimo, iż zmywanie idzie troszkę toporniej niż w przypadku zwykłego zmywacza, moje wrażenia są bardzo pozytywne.  Możemy użyć jej nawet jadąc komunikacją miejską do pracy i nikt nie będzie skarżyć się na przykry zapach, ponieważ w ogóle go nie ma! 🙂  Zawsze warto mieć taką w torebce, na awaryjne sytuacje. 🙂

Tekst i zdjęcia:

Aneta 🙂