Processed with VSCOcam with hb1 preset

Od producenta:

UJĘDRNIAJĄCY OLEJEK  REDUKUJĄCY CELLULIT , dzięki połączeniu olejków marula, cytrynowego, grejpfrutowego i  pomarańczowego  działa jak super rewitalizujący zastrzyk dla skóry: intensywnie redukuje cellulit i zmniejsza widoczność rozstępów.

Cena: ok. 23zł/ 150ml.

Moja opinia:

Czy wiecie jak pachną Święta? Czy chociażby jesień, ewentualnie Halloween?  Pomarańcz, goździki, ciężkie zapachy, które w deszczową pogodę otulają nas swoim zapachem?  Taki jest własnie olejek do Eveline.  Zamknięty w buteleczce z atomizerem, który dozuje idealną ilość produktu.  Jego zadaniem jest redukcja celulitu, zmiejszenie widoczności celulitu oraz regeneracja.

Processed with VSCOcam with hb1 preset

Jako nawilżacz sprawdza się świetnie. Jego nie tłusta formuła, szybko się wchłania ( jak na olejek), pozostawia skórę gładką miłą w dotyku. Rzeczywiście działa ujędrniająco, przez co może wpłynąć na redukcje wspomnianego powyżej celulitu oraz rozstępów. Jednak ja u siebie tego nie zauważyłam. Te dwa punkty są strasznie ciężkie w osiągnięciu i tak na prawdę nie ma żadnego kosmetyku, który zniwelował by je do końca.

Processed with VSCOcam with hb1 preset

Olejek poprawia kondycje naszej skóry przez co wygląda na zdrowszą. To czyni ten produkt bardzo dobrym w  swojej kategorii. Więc nie skłamię jeżeli powiem wam, że to kosmetyk warty swojej ceny oraz  zakupu. 🙂

Tekst i zdjęcia:

Aneta 🙂