USUWAJĄ PLAMY Z FARB, PISAKÓW, KLEJU Z RĄK I TWARZY
DO PLECAKA.

DSC06654

Oczyszczające chusteczki o działaniu antybakteryjnym zostały opracowane specjalnie dla dzieci w celu zapewnienia im prawidłowej codziennej higieny. Idealne do zastosowania przed posiłkiem lub po pracach plastycznych. Nowoczesna formuła płynu nawilżającego doskonale usuwa plamy ze skóry młodego plastyka. Chusteczki odświeżają, oczyszczają i pielęgnują skórę dziecka. Dzięki zastosowaniu substancji CPC (Cetylpyridinium chloride) chusteczki dają długotrwały efekt bakteriobójczy, nie wywołując podrażnień skóry.

0%  parabenów, alkoholu

___________

Genialne – jedyne w swoim rodzaju oczywiście firmy MARION!
I znowu powtarzam swe słowa – MARION KOCHAM!

DSC06655

Test przeprowadzał mój syn, i w obecnej chwili mamy już 3cie opakowanie tych chusteczek. Na Mikołaja Pani poprosiła mnie abym zakupiła dla całej klasy te magiczne chusteczki – i tak też muszę zrobić!

Opakowanie słodkie – genialne dla dziecięcych oczu.

DSC06656

Idealne do plecaka, czy torebeczki. Idealne do szkoły, gdzie dzieci mogą/choć w cale nie muszą się ubrudzić, chociażby podczas zajęć plastycznych. Chusteczki idealnie oczyszczają pozostałości źle wykorzystane przez dziecko – czyli? Pisaki które przybierają różną formę na rękach, cienkopisy itp. Dowód? Dowód poniżej na zdjęciach i mojej dłoni, widzicie ile kolorów wypróbowałam – ale widzicie też jak oczyszczona została moja dłoń za pomocą delikatnych ruchów magiczną chusteczką od MARION :]

anigif

Chusteczki pomagają w rozklejaniu paluszków, które bawiły się klejem i świetnie oczyszczają skórę z pozostałości farb 😛

Hipoalergiczna formuła sprawia, że nie uczulają ani nie podrażniają delikatnej skóry dzieci. Są bezpieczne a na dodatek mają zapach gumy balonowej.

To już sama nie wiem, czy moje dziecko naprawdę ma taką potrzebę wykorzystywania tych chusteczek w nadmiernej ilości – czy też czyści rączki wszystkim dzieciom z klasy?

Odpowiedzi muszę szukać na wywiadówce – bo inaczej nie wydobędę z syna nic :]

„Zapach gumy balonowej? – No mamuś zastanów się, czy to potrzeba, czy dzieci z klasy, czy po prostu miły zapach i niezawodna siła – abyś się nie denerwowała, że podczas lekcji wspólnie z Krzysiem malujemy sobie z nudów paluszki 😀

Skończyły mi się – kup i zrób zapas.”

No cóż…….. są dzieci? – Jest zabawa! A skoro zabawa – to musi być i MARION!

Dziękujemy  Udziewczyn  :] Synuś zadowolony to najważniejsze :]
Zebra– szczęśliwa :]