Processed with VSCOcam with hb1 preset

Ta cudowna różowa babeczka to nic innego jak musująca kula do kąpieli. Mimo, iż jej zapach jest tak smakowity, niestety nie nadaję się do zjedzenia. 🙂

Kosmetyki od Bomb Cosmetics wytwarzane są ręcznie- z niezwykłą pasją; naturalne, nie testowane na zwierzętach. To zdecydowanie najlepsze przyjaciółki kobiet.

Processed with VSCOcam with f2 preset

Bomba  Butter Berry  to świeży, mydlany, truskawkowy zapach. Mogę Was zapewnić, że wasze zmysły nie miały do czynienia z tak niesamowitym doznaniem.

W kremie babeczki znajdują się kawałki masła kakaowego, natomiast w bazie nasiona żurawiny.  Całość dopełniają zawarte  w niej olejki eteryczne.

Processed with VSCOcam with hb1 preset

Kulę powinnyśmy wrzucić do ciepłej wody, jednak ja pokroiłam to cudo na kawałki dzięki czemu starczyła na więcej kąpieli. Jej niewielka część wystarczy aby wypełnić całe pomieszczenie zniewalającym zapachem.

Po wrzuceniu do wody delikatnie się pieni.

Działanie relaksacyjne to nie jedyna zaleta kuli. Posiada jeszcze jedną właściwość, a mianowicie pozostawia skórę nawilżoną.  Jak widać można połączyć te dwie rzeczy i stworzyć coś niesamowitego! 🙂

Processed with VSCOcam with hb1 preset

Cena małej musującej przyjemności to 15 zł za 160g.

Po otworzeniu paczuszki, wszystkie kosmetyki pachniały truskawkami, więc możecie sobie wyobrazić jak silny jest zapach!

Tekst i zdjęcia:

Aneta 🙂