Processed with VSCOcam with hb1 preset

Od producenta:

„Serum intensywnie wzmacnia paznokcie, zabezpieczając je przed pękaniem, łamaniem i rozdwajaniem się. Połączenie tytanu i diamentu sprawia, że na powierzchni paznokcia powstaje twarda warstwa, która zabezpiecza paznokcie przed uszkodzeniami mechanicznymi. Dodatkowo serum odżywia i silnie nawilża, dzięki czemu paznokcie wyglądają pięknie i zdrowo.”

Cena: ok. 15zł/ 12ml.

Processed with VSCOcam with a6 preset

Moja opinia:
Jestem osobą, którą przyciągają ładne opakowania i tak było też w tym przypadku. 🙂

Śliczna buteleczka z zakrętką w kolorze Rose Gold z pewnością plasuje się na liście najpiękniejszych wśród lakierowych przeciwników.

Zajrzyjmy jednak do środka. Mleczne serum na paznokciach pozostaje bezbarwne. Jednak optycznie delikatnie rozświetla płytkę, przez co wydaję się bielsza- bardzo spodobał mi się ten efekt. Lakier bardzo szybko schnie, byłam tym wręcz zaskoczona.

Processed with VSCOcam with hb1 preset

 

Processed with VSCOcam with hb1 preset

W moim przypadku nie spowodował, żadnych paznokciowych szkód. Preparat zawiera 2% formaldehydu, dlatego trzeba przetestować go w ciągu 2-3 dni. W przypadku uczucia bólu czy pieczenia- zmyć i zakończyć kurację.

Odżywka jest świetna jeśli chcecie zapuścić paznokcie. Utwardza je, przez co nie łamią się i nie kruszą. Może być używana jako baza pod lakier.  Mały, wygodny pędzelek to także jego nie wątpliwy plus. Pozwala rozprowadzić preparat nawet w zakamarkach.

Processed with VSCOcam with a6 preset

Jedynym minusem jest to, że efekt nie jest trwały, a mianowicie utrzymuję się tylko podczas stosowania serum. Po jego zmyciu i wróceniu do normalności stan paznokci może nie jest taki jak poprzednio, ale nie jest taki o jakim marzyłyśmy.

Tekst i zdjęcia:

Aneta 🙂