Processed with VSCOcam with hb1 preset

Od producenta:

„Zawarte w kremie BB z serii Under Twenty z serii Anti Acne algi zapobiegają problemom cery tłustej i mieszanej: kontrolują wydzielanie sebum, przyśpieszają regenerację skóry oraz zapobiegają powstawaniu nowych zmian trądzikowych. Kwas hialuronowy i Glicerol są źródłem nawilżenia dla skóry, poprawiają jej miękkość i elastyczność. Krem BB z serii Under Twenty z serii Anti Acne skutecznie matuje skórę, nawilża, wygładza, wyrównuje koloryt oraz redukuje widoczność porów i przebarwień.”

Cena: Cena: ok. 15zł / 75ml

Processed with VSCOcam with hb1 preset

Moja opinia:

Wielkim plusem tego kremu jest to, że posiada bardzo jasny odcień w porównaniu do innych kremów BB na rynku. Ładne beżowo/ żółte tony świetnie radzą sobie z zakryciem drobnych zaczerwienień i innych przebarwień na skórze. Jeśli wasza cera nie jest bardzo problematyczna sprawdzi się świetnie do dziennego makeup’u. Prawdą jest to, że nie posiada dużego krycia, ale nie oczekuje się go po produktach z serii BB. Dodatkowo ładnie stapia się ze skórą i całkowicie go nie widać.

Posiada delikatny zapach, który nie utrzymuje się długo na twarzy. Sam pozostaje na niej kilka godzin i bardzo równomiernie się ściera. Dużo lepiej wygląda nałożony gąbeczką, a niżeli palcami.

Przechodząc do minusów, najbardziej denerwowało mnie w nim jego mokre wykończenie. Twarz niesamowicie się świeciła, dlatego w ruch szła tona pudru matującego, który często nie dawał sobie rady i po godzinie efekt powracał. Moja skóra należy do tej w kierunku suchej/mieszanej dlatego nie wyobrażam sobie jak krem ten miałby utrzymać mat na skórze tłustej.

Nie wysuszył, nie zapchał, ani nie podkreślił suchych skórek.

Jeżeli nie oczekujecie od produktu dużego krycia, a wszystkie kremy BB do tej pory były dla was za ciemne, ten może sprawdzić się nieźle.

Tekst i zdjęcia:

Aneta 🙂