P1030341

Kochani… Nie mam słów by opisać te dwie zapachowe bomby! Odrobinka jednego z nich, wpuszczona w dziki szał strumienia kierującego się prosto do wanny, powoduje pobudzenie nie tylko mnie, jako osoby przebywającej w łazience, ale całe mieszkanie staje na równe nogi!

P1030345

Pierwsza esencja jaką wzięłam do testowania to esencja Kneipp Głęboki odpoczynek. I wiecie co? Naprawdę doznałam głębokiego odpoczynku! Woda zmieniła barwę na ciemno-niebieski kolor, zapach otulił wszystkie moje zmysły, i tylko przez chwilę zastanawiałam się czy ten kolor nie pozostanie na mojej skórze trochę dłużej niż tylko podczas relaksu w wannie. I co? I okazało się, że kolor tylko zmienił wygląd wody, ale mojego ciała nie dotknął w żaden sposób :]

Kneipp

Składniki

Polysorbate 20, Aqua (Water), Glycerin, Parfum (Fragrance), Pogostemon Cablin Oil, Pterocarpus Soyauxii Wood Extract, Styrax Tonkinensis Resin Extract, Geraniol, Coumarin, Citronellol, Limonene, Linalool, Sodium Levulinate, Sodium Anisate, Citric Acid, Tocopherol, CI 28440, CI 42051, Benzoic Acid

P1030351

Rozpłynęłam się na całej długości. Zupełnie odjechałam. Takiego głębokiego odpoczynku chyba nigdy wcześniej nie doznałam. To był ekstremalnie głęboki odpoczynek. Z wrażenia intensywnego zapachu, moje myśli odjechały w krainę marzeń. Choć te największe marzenia jakie miałam w życiu już mam, to jeszcze jakieś malutkie są i właśnie z Kneipp je dogoniłam :]eeeee

Paczuła i drzewo sandałowe – ach co to za zapach! Producent napisał, iż pomaga w głębokim odpoczynku i uzyskaniu wewnętrznego spokoju – I POTWIERDZAM TE SŁOWA, BO JA WŁAŚNIE TEGO DOZNAŁAM.

Cena około 20zł.

OSTRZEŻENIA DOTYCZĄCE BEZPIECZEŃSTWA

TYLKO DO UŻYTKU ZEWNĘTRZNEGO. PRZECHOWYWAĆ W MIEJSCU NIEDOSTĘPNYM DLA DZIECI. PRODUKT KOSMETYCZNY. PRODUKT NIEROZCIEŃCZONY MOŻE POWODOWAĆ ZAFARBOWANIA, ABY IM ZAPOBIEC, OLEJEK DO KĄPIELI WLEWAĆ POD STRUMIEŃ BIEŻĄCEJ WODY, A PRODUKT NIEROZCIEŃCZONY PRZY BEZPOŚREDNIM KONTAKCIE Z PRZEDMIOTAMI (NP. WANNA, KAFELKAMI, KABINA PRYSZNICOWA) LUB SKÓRA NATYCHMIAST SPŁUKAĆ WODĄ. PO KĄPIELI SPŁUKAĆ WANNĘ GORĄCĄ WODA I NATYCHMIAST USUNĄĆ POZOSTAŁOŚCI PRODUKTU. ŚRODKI CZYSZCZĄCE TWORZĄCE FI LM (Z EFEKTEM „PERLENIA SIĘ“) W POŁĄCZENIU Z ZAFARBOWANA WODA W WANNIE MOGĄ TWORZYĆ TRUDNO USUWALNE ODBARWIENIA.

Kochani, ja wykonywałam wszystko według wskazówek PRODUCENTA, i nie przydarzyło mi się aby cokolwiek zostało zafarbowane.

cats

Druga bomba to esencja do kąpieli Kneipp Totalny relaks.

No i znowu nic innego nie napiszę jak to, że TOTALNY RELAKS to 100% prawdy! Ja pewnego razu tak się zrelaksowałam, że zasnęłam w wannie! Intensywność zapachu powoduje że człowiek jest w stanie na tyle się zrelaksować, iż potrafi z wrażenia i totalnego odpływu stracić władzę w rękach i nogach. Mój mąż się śmieje, że z takimi esencjami to on może mnie po prostu obezwładnić i to w wannie ;]

P1030348

DOBROCZYNNY RELAKS PRZY WYCZERPANIU I STRESIE. MELISA INDYJSKA, ZWANA RÓWNIEŻ CITRONELLĄ, DZIAŁA ODPRĘŻAJĄCO I USPOKAJAJĄCO PO CIĘŻKIM DNIU. JEJ ZAPACH DZIAŁA R?WNOWAŻĄCO NA UMYSŁ. MELISA CYTRYNOWA W NATURALNY SPOSÓB WSPOMAGA ODPRĘŻENIE.

Składniki

Polysorbate 20, Aqua (Water), Cymbopogon Nardus (Citronella) Oil, Geraniol, Citronellol, Melissa Offi cinalis Leaf Extract, Limonene, Citral, Linalool, Eugenol, Tocopherol, CI 47005, CI 15985

P1030343

Melisa… Oj jeśli tylko macie jakieś problemy, i potrzebujecie się naprawdę zrelaksować to ani chwili się nie zastanawiajcie nad tym czy warto kupić taką esencję. Bo warto! Gwarantuje Wam, że z tą esencją do kąpieli wyzbędziecie się wszystkiego co Was nurtuje i zaprząta wasze piękne główki.

Nie przestraszcie się jednego… Otóż kiedy esencja do kąpieli Kneipp GŁĘBOKI ODPOCZYNEK – zmienia kolor wody na ciemno-niebieski, to TOTALNY RELAKS zmienia kolor wody na ciepły pomarańcz. I również nie ma obawy, że wasze ciało przechwyci choć odrobinę barwy. Tego się nie obawiajcie, choć na pierwszy rzut oka, będziecie myśleć, że tak może się stać.

Warto! Warto! Warto!

Cena około 20zł.

P1030345

I jeszcze jedno zdanie na zakończenie. Nie wierzcie nikomu, kto Wam powie, że nie czuć zapachu. To absurd! Nie ma szans aby ktokolwiek nie czuł takiej intensywności i takiej bomby zapachowej w esencjach do kąpieli jakie oferuje Kneipp.

Amen.

UDZIEWCZYN wielkie dzięki :]

Zebra–- szczęśliwa! :]