Processed with VSCOcam with hb2 preset

Od producenta:

„Głębokie, nasycone kolory, połyskujące drobinkami brokatu. Lakier doskonale rozprowadza się na płytce paznokcia i bardzo dobrze ją kryje. Dzięki zastosowaniu wielu wysokiej jakości polimerów, charakteryzuje się przedłużoną trwałością, jest odporny na uszkodzenia i odpryski. Możesz więc dłużej cieszyć się ich intensywną barwą, mieniącą się niczym cekiny.”

Cena: ok. 8 zł

Processed with VSCOcam with hb2 preset

Moja opinia:

Dziś opowiem Wam trochę o lakierze do paznokci, który testowałam w ostatnich tygodniach. Kolor pudrowego różu z wieloma srebrnymi, drobno zmielonymi drobinkami bardzo spodobał mi się w buteleczce. Jednak na paznokciach, efekt zbytnio nie wbił się w moje gusta.

Pierwsze co rzuciło mi się w oczy przy aplikacji to gruby pędzelek, którym dosyć ciężko aplikowało się lakier. Paznokcie maluję bardzo często i muszę przyznać, że mam już w tym dużą wprawę i rzadko zdarza mi się zalać skórki. Jednak w tym przypadku było to nie uniknione. Jego plusem jest to, że nie zostawia smug.

Pierwsza warstwa lakieru schnie bardzo szybko, nawet nie zauważyłam kiedy paznokcie były już suche. Przy drugiej sprawa miała się dużo gorzej ( mimo, iż nakładałam cienkie warstwy), lakier schnął i schnął, a kiedy wydawało mi się, że wszystko jest już utwardzone, okazało się, że jednak się myliłam.

Processed with VSCOcam

Do pełnego krycia potrzebujemy standardowych 2 warstw.  Po czterech dniach lakier zaczyna pękać i odpryskiwać. Byłam bardzo nie mile zaskoczona jego trwałością.

W podobnej cenie, możemy kupić dużo lepsze lakiery do paznokci, które będą dużo trwalsze, dlatego tym razem jestem na ”nie”.

Tekst i zdjęcia:

Aneta 🙂