Processed with VSCOcam with hb1 preset

Od producenta:

„Firma Delia Cosmetics przygotowała nowość – błyszczyk Starlike, który pozwoli jednym pociągnięciem, dodać ustom lekkiego koloru i lustrzanego połysku. Iskrzące drobinki odbijają światło, optycznie powiększając usta na nawilżająca formuła dodatkowo pielęgnuje delikatną skórę. Osiem świetlistych kolorów błyszczków Delia Starlike dopasowanych do różnych karnacji, pozwala podkreślić usta na każdą okazję.”

Cena: 13 zł/ 7ml.

Processed with VSCOcam with hb1 preset

Moja opinia:

Do testów dostałam kolor nr. 2. Jest to pomarańczowo- brzoskwiniowy odcień ze złotymi drobinkami.  Gdyby właśnie nie te grubo zmielone drobinki, błyszczyk byłby całkiem niezły. Dlaczego? Ponieważ dają efekt kuli dyskotekowej na ustach, tak wyraźny brokat nie jest w moim odczuciu pożądanym efektem, który chcemy obserwować na ustach. Kolor jest pół transparentny, nie kłóci się z kolorem naszych ust lecz ładnie go podkreśla.

Mazidło posiada bardzo ładny, słodki, budyniowo- żelkowy zapach, który przypomina mi czasy dzieciństwa.

Processed with VSCOcam with hb1 preset

Błyszczyk jest bardzo klejący. Wiatr+ włosy to nie będzie dobre połączenie z nim w roli głównej na ustach. Jednak spełnia swoją błyszczącą rolę, ale w dodatku nie wysusza ust.

Aplikator jest łatwy w użyciu i równomiernie rozprowadza produkt na ustach.

Tekst i zdjęcia:

Aneta 🙂