Processed with VSCO with hb1 preset

Od producenta:

” Szampon nawilżający. BIO-owoc Granatu & BIO-Aloes. Głębokie odżywienie i energia. Suche i zniszczone włosy. Każde włosy zasługują na indywidualną pielęgnację. Gwarantowane cechy produktu: nie zawiera sztucznych barwników, substancji zapachowych i konserwujących • bez silikonów, parafiny i innych związków ropochodnych. Przebadany dermatologicznie.”

Cena: ok. 10zł/ 200ml.

Processed with VSCO with hb1 preset

Moja opinia:

Szampon mimo, iż nie należy do największych jest wbrew pozorom wydajny. Niewielka jego ilość wystarczy aby w połączeniu z ciepłą wodą pokryć nasze włosy pianą. Jego największą zaletą jest to, że nie zawiera zbędnych ulepszaczy typu SLS. Jak widać można obejść się bez niepotrzebnych składników i postawić na naturalne dobro.

Szampon jest bardzo delikatny, dobrze myje, pielęgnuje i nadaje zdrowy blask włosom. Przy bardzo niesfornych włosach, możemy mieć minimalny problem z ich rozczesaniem.

Processed with VSCO with hb1 preset

Posiada bardzo przyjemny zapach.

Niestety wysoka cena często mnie od niego odstraszała, jednak płacimy tutaj za coś więcej niż w innych szamponach. W trochę wyższej cenie dostajemy bezpieczne i naturalne składniki, za które z pewnością odwdzięczą się nam nasze włosy.

Jako ciekawostkę dodam, że w Rossmannie szampon ten jest bardzo często na promocji, dlatego jest to świetna okazja aby go spróbować. 🙂

Tekst i zdjęcia:

Aneta 🙂