Processed with VSCO with hb1 preset

 

Od producenta:

„Wellness&Beauty Sól do kąpieli z owocowymi ekstraktami z mango i papai. 5-6 kapieli w wannie. Poczuj się niebiańsko szczęśliwy – dzięki unikalnej recepturze soli, w skład której wchodzą owocowe ekstrakty z mango i papai, oraz perliste olejki grejpfrutowy i pomarańczowy.”

Cena: ok. 11zł/ 450g.

Processed with VSCO with hb1 preset

Moja opinia:

Wellness & Beauty to marka dostępna w Rossmann’ach.  W bardzo korzystnej cenie dostajemy cudownie pachnącą sól do kąpieli, która zdecydowanie zmieni Waszą kąpiel w coś niesamowitego. Połączenie papai i mango wypełnia całą łazienkę egzotycznym zapachem.

Do wody wystarczy dodać 2-3 zakrętki produktu. Kryształki barwią ją na żółty kolor. Zmiękczają wodę, dzięki czemu nasza skóra pozostaje gładka i nawilżona.Co jest równoznaczne z tym, że nie wysusza.

Processed with VSCO with f2 preset

Sól może wystarczyć nam na więcej niż 5-6 kąpieli, wszystko zależy od tego ile jej wsypiecie. Ilość przekłada się także na intensywność zapachu.

Szybko się rozpuszcza i nie pozostawia osadu na skórze.

Processed with VSCO with f2 preset

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona tym produktem. Sole do kąpieli zawsze kojarzyły mi się z mocnym zapachem „zwykłej soli”, a tu proszę taka niespodzianka! 🙂

Z czystym sumieniem mogę Wam ją polecić. Jest nie droga oraz posiada przepiękny zapach!

Tekst i zdjęcia:

Aneta 🙂