Czego Ja już nie stosowałam aby zredukować cellulit… Jestem nim tak namiętnie obdarzona, że mogłabym się z kimś podzielić gdyby ktoś zechciał ;]
P1040141

Na rynku jest dostępnych tyle preparatów na pozbycie się cellulitu, że ciężko wybrać ten który na pewno się spisze. Sprawdziłam na własnej skórze, jak działa ten ekstremalny slim 4D, i co mogę o nim powiedzieć?

P1040144

Fajnie prezentujące się żółte opakowanie.
Nie zły, ale „toaletowy” zapach.
Dobra konsystencja.
Wystarcza na długo.

I tu koniec… Nic prócz tego, że po aplikacji serum było mi okrutnie zimno – (a do zmarzluchów nie należę ) – nie odczuła moja skóra.

P1040143

Cellulit jaki był taki jest, żadnych zmian. Żadnej redukcji – totalnie nic. Jedyne co było fajne, to kiedy skóra została delikatnie mówiąc „zamrożona” – to stawała się taka delikatna i efekt był taki, że myślałam DZIAŁA! Ale kiedy ciało doszło do siebie, skóra z powrotem stawała się taka jak była przed nałożeniem serum.

P1040146

Udało mi się przebrnąć i dochodzę do końca. Łudziłam się, że może jak wykończę opakowanie moje uda odczują pozytywny wpływ serum. Tak się nie stało.

Jeśli ktoś lubi czuć chłód – polecam. Jeśli masz delikatny zarys cellulitu – być może coś zdziałasz tym produktem. Jednak dla tak zaawansowanego „c” jak mam ja – bez większych emocji.

P1040142

Nie zredukował tkanki tłuszczowej, i nie zredukował cellulitu. Może ja jestem taka odporna na działanie tego typu produktów? Chyba tak. Jednak najlepiej sprawdzić na swoim ciele, szczególnie, że produkt nie kosztuje majątek bo w granicach 17zł.

P1040140

Dziękuję za możliwość przetestowania.
Agnieszka.

UDZIEWCZYN  dzięki :]
Nie biorę odpowiedzialności za wyniki testów Agnieszki-28l.
Zdjęcia Zebra