Processed with VSCO with hb1 preset

Od producenta:

„Krem ochronny do twarzy SPF 30. Zbilansowany zgodnie ze standardem UE fotostabilny system filtrów UVA/UVB skutecznie chroni skórę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych: zapobiega poparzeniom słonecznym spowodowanym przez promieniowanie UVB, jednocześnie zabezpieczając skórę przed przedwczesnym starzeniem, wywołanym przez promieniowanie UVA.”

Cena: ok. 13 zł/ 50 ml.

Processed with VSCO with hb1 preset

Moja opinia:

Krem zamknięty jest w małej, poręcznej tubce. Posiada SPF 30 czyli całkiem dobry poziom ochrony przed promieniami słonecznymi.  Krem zaskoczył mnie już od samego początku. Jak się okazało nie bieli twarzy, jak mają to w zwyczaju robić kremy z wysokim filtrem.

Z pewnością polubią go posiadaczki cery suchej, gdyż świetnie nawilża cerę i pozostawia ją miłą i gładką w dotyku. Byłam w szoku, że nadaje się pod makijaż. Nie powoduje ważenia się czy spływania podkładu z twarzy. Dodatkowo nie pozostawia tłustej warstwy na skórze. Jego czas wchłaniania określiłabym jako standardowy w porównaniu do innych kremów.

Processed with VSCO with hb2 preset

Processed with VSCO with hb2 preset

 

Posiada lekką konsystencję, która nie zapycha porów- tego właśnie najbardziej się obawiałam. W gratisie otrzymujemy też wodoodporność! 🙂

Z całą pewnością mogę okrzyknąć go moim hitem lata! 🙂

Lekki, tani, wodoodporny i ochronny! A Wy już testowałyście go?

 

Tekst i zdjęcia:

Aneta 🙂