„Jest to produkt profesjonalny, od lat doceniany i uwielbiany przez kreatywnych wizażystów, którzy doskonale wiedzą, że tylko przy pomocy cieni sypkich można uzyskać efekt tak wyjątkowej perłowości i blasku.

 P1050454

Zastosowane na sucho, dają stonowany efekt rozbłyszczenia powieki mgiełką koloru i strumieniem połyskujących drobinek. Aplikowane na mokro wykreują wyrazisty, twarzowy makijaż, w głębokich, soczystych barwach. Niesłychanie perłowy efekt oraz gwarancja trwałości i wodoodporności po prostu zachwycą miłośniczki całonocnych, karnawałowych szaleństw.”

P1050455

Nie każda z nas lubi brokat, nie każda z nas chce się świecić lub błyszczeć, lecz jeśli wykorzystamy tego typu brokat z głową możemy zawojować świat. Ale uprzedzam! Taki brokat należy używać z maksymalnym wykorzystaniem wszystkich szarych komórek, bo jeśli przesadzicie to będziecie wyglądały jak bombki choinkowe na święta Bożego Narodzenia.

P1050456

To mój 2 cień. Wcześniej otrzymałam od męża złoty Galaxy nr 125 i niczym się nie różnią prócz koloru dlatego też dzisiaj słów kilka odnośnie tego brokatowego cienia do oczu który możemy wykorzystać na wszystkie możliwe sposoby!

P1050458

Ja stosuje tego tupu cienie na 2 sposoby.

  1. Na powiekę . Można aplikować go na sucho i mokro.  Ja jestem bardziej za aplikacją na mokro, ponieważ lepiej się utrzymuje na powiekach i dłużej jest ze mną. Natomiast na sucho – drobinki opadają i wówczas cała twarz się świeci a tego chyba nie chcemy.
  2.  Na paznokcie. O jej jak pięknie się prezentuje na pazurkach!  Kiedy lakier nałożony na paznokcie jest jeszcze nie do końca wysuszony – prószę delikatnie końcówki paznokci i efekt jest po prostu bombowy! Oczywiście jak już oprószę paznokcie pokrywam je lakierem bezbarwnym a po skończonej pracy czyszczę pędzelek.

    P1050459

Świetna sprawa nie tylko na Sylwestra ;] Jeśli macie odwagę możecie delikatnie nałożyć ten brokatowy cień w kąciki oczu aby je troszkę rozświetlić. Efekt znakomity!

P1050460

A Wy w jaki sposób wykorzystujecie brokaty? :]
UDZIEWCZYN dzięki ≧❀‿❀≦
Testowała Wasza Zebra–- szczęśliwa! :]