Chyba każda z nas lubi odrobinę rozpieszczenia i relaksu pod prysznice, zwłaszcza jeśli ma ono niezwykły zapach. Wybierając żel pod prysznic zazwyczaj sięgamy po te z wyższej półki, aby zapewnić sobie maksimum doznań. Jednak okazuje się, że także niższa cenowo półka posiada wyjątkowe produkty, które warto poznać.

ud1

Żele pod prysznic Seyo szybko podbiły moje serce i… nos. Ich mocne, słodko – energetyzujące zapachy sprawiają,że chce się brać prysznic godzinami.

Dziś mam dla Was wersję miód z imbirem, ale reszta zapachów jest równie zachwycająca.

Żel jest gęsty, szybko i obficie się pieni, a do tego nieziemsko pachnie. Wersja miód z imbirem zapachowo przypomina mi sztuczny miód kwiatowy, który moja mama zawsze dodaje do piernika – uwielbiam ten zapach!! Nie jest on ani za słodki, ani za bardzo duszący – jest po prostu idealny na każdą porę roku.

ud2

Żel nie wysusza skóry, ale też jej nie nawilża, więc jeśli macie suchą skórę pamiętajcie o nałożeniu balsamu po kąpieli.

Ceno żel wypada równie dobrze, ponieważ za 500 ml zapłacimy mniej niż 5 zł, czyli jest to produkt na każdą kieszeń. Tym bardziej, że jest bardzo wydajny.

ud3

Jeśli jeszcze nie znacie żeli pod prysznic od Seyo to musicie to nadrobić – wasze nosy i portfele na pewno będą Wam za to wdzięczne!

Buziaki,
Ilona 🙂