Processed with VSCO with hb1 preset

Od producenta:

„Węglowoczarny klasyk z końcówką malującą precyzyjne linie wokół oczu.
Bez trudu malujemy dokładnie wyprofilowane, pełne czerni pasemko. Łatwo uzyskujemy efekt cieniutkiej kreseczki wzdłuż nasady rzęs.
Wodoodporny. Ma właściwości nawilżające. Stylizowane, kompaktowe opakowanie jest poręczne i wspomaga precyzję malowania. Aplikując, kosmetyk należy trzymać horyzontalnie lub końcówką ku dołowi. Staranne zakręcanie opakowania zapobiega wysychaniu produktu.”

Cena: ok. 12 zł

Processed with VSCO with hb1 preset

/Moja opinia:

Eyeliner to typowy mazak z bardzo cienką końcówką, która umożliwia narysowanie bardzo ostrej kreski. Jednak dosyć ciężko się nim posługuję. Sprawdzi się tylko przy wyrysowaniu jaskółki, gdyż narysowanie równej kreski graniczy w tym przypadku z cudem. Moim zdaniem eyeliner, powinien być łatwy i szybki w użyciu, a przede wszystkim powinien ułatwiać pracę.

Processed with VSCO with hb1 preset

Do plusów mogę zdecydowanie zaliczyć czarny, intensywny kolor, który nie blaknie w ciągu dnia. Niestety szybko się ściera. Nawet podczas samej aplikacji, kiedy chcemy poprawić kreskę.  Dosyć długo schnie, co jest uciążliwe gdyż musimy uważać, żeby nie odbił się na powiece.  Przede wszystkim, nie jest wodoodporny.

Processed with VSCO with hb1 preset

Ładne opakowanie w tym przypadku to jeden z niewielu plusów tego produktów. W takiej cenie znajdziemy dużo lepsze eyelinery, w których przy każdej aplikacji  nie będziemy doszukiwać  się nowych minusów.

Tekst i zdjęcia:

Aneta 🙂