No tego jeszcze u Zebry nie było, pomimo faktu że jestem lakieromaniaczką wcześniej nie miałam takiego cuda i gdyby nie kochana pani Agnieszka z portalu udziewczyn.pl pewnie bym się nie pokusiła na zakup ponieważ nie lubię kupować kota w worku. Zawsze bezpieczniej jest coś przetestować a później bez problemu sobie kupić i tak właśnie zrobię kiedy nadejdzie pora mojego ukochanego zmywacza do paznokci z gąbką. Kiedy go otworzyłam pomyślałam sobie że to żart! Jak mogę usunąć lakier z paznokci wkładając palec do namoczonej gąbki umieszczonej w pojemniczku wiecie jak to śmiesznie wyglądało?

P1060177.JPG

Otwieram zmywacz – patrzę – gąbka. No tak najważniejsze że jest zmywacz bez acetonu bo to on bardzo niszczy paznokcie. Dlatego warto zwracać uwagę aby używać zmywaczy nie zawierających acetonu, wówczas będziecie cieszyć się twardymi i mocnymi paznokciami.

P1060178.JPG

Ale do rzeczy. Wróćmy na chwilę do momentu kiedy Zebra otworzyła zmywacz i włożyła palec do gąbki. Poruszałam troszkę tym palcem wyjęłam i myślę… Na pewno nie usunął całego lakieru z paznokci- na dodatek miałam mocną czerwień którą dosyć ciężko usuwa się z paznokci. Wyciągam palec patrzę -lakieru brak. Ależ byłam zadowolona. A uśmiech miałam od ucha do ucha! I cóż mogę kochani powiedzieć…

P1060179.JPG

Rewelacyjnie zmywa lakier z paznokci. Nie testowałem go jeszcze na lakierze piaskowym lub brokatowym ale normalnie lakier nawet ten oporny w usunięciu usuwa świetnie. Dużą zaletą tego zmywacza jest to że nie muszę już brać wacików moczyć w zmywaczu i trzeć po paznokciach. Wystarczy włożyć paluszek do środka troszkę nim poruszać i już mamy oczyszczony z lakieru paznokieć – zaoszczędzony czas to przede wszystkim.

P1060180.JPG

Cztery pory roku dzięki wam moje płatki kosmetyczne nie będą się tak błyskawicznie kończyć. Polecam wszystkim lakieromaniaczką, ale nie tylko- naprawdę zmywacz godny polecenia. Pani Agnieszko bardzo dziękuję! Dzięki pani zaoszczędzę wacików a także zyskam troszkę czasu 😀

P1060181.JPG

UDZIEWCZYN dzięki ≧❀‿❀≦
Testowała Wasza Zebra–- szczęśliwa! :]