Krem do rąk glicerynowy z kompleksem z witamin. Sucha skóra dłoni wymaga intensywnej regeneracji, dlatego glicerynowy krem do rąk Cztery Pory Roku został wzbogacony o kompleks witamin A, E, F i ekstrakt z kwiatu Neroli, które odżywiają, nawilżają i wygładzają skórę oraz wzmacniają płytkę paznokcia.

P1060286.JPG

Wystarczy wetrzeć go w skórę dłoni kilkakrotnie w ciągu dnia, by zapewnić im 24-godzinną ochronę. Dzięki wyjątkowo lekkiej konsystencji krem szybko się wchłania, pozostawiając delikatny i przyjemny zapach. Naturalne składniki aktywne: Ekstrakt z kwiau Neroli – intensywnie nawilża, regeneruje i wygładza.

P1060288.JPG

Działa kojąco na podrażnioną skórę. Kompleks witamin A, E, F – przyśpiesza procesy odnowy skóry. Odbudowuje i nawilża płytkę paznokcia. Gliceryna – chroni skórę przed wysuszeniem. Wyraźnie poprawia jej miękkość i elastyczność. Produkt przebadany dermatologicznie. Bez alergenów.

P1060289.JPG

Tani przyjemny krem do codziennej pielęgnacji dłoni. Szybko się wchłania i przyjemnie pachnie. Dobrze regeneruje skórę. Codziennie moje dłonie narażone są na olbrzymią ilość wody, dlatego koniecznie muszę stosować kremy. Ten krem jest strzałem w dziesiątkę, na dodatek nie jest drogi dlatego ponownie go zakupię.

P1060287.JPG

Testowała Lucyna