Delia to rodzinna firma z polskim kapitałem, która  od wielu lat tworzy specjalnie dla nas wyjątkowe kosmetyki. Połączenie ogromnej wiedzy, pasji i nowatorskich pomysłów z unikatowym recepturami, najlepszymi surowcami i innowacyjną technologią stanowi klucz do jej sukcesu. Wśród wielu produktów tej marki znalazły się również wysokiej jakości szminki.IMG_6572

PRODUCENT:  Delia Satine Lips to długotrwała  i kryjąca pomadka idealna dla każdej przedsiębiorczej i energicznej kobiety. Jeśli zależy Ci na długotrwałym i precyzyjnym makijażu ust powinnaś postawić na naszego dzisiejszego faworyta.
CENA: 8-11zł
POJEMNOŚĆ: 3,9g

IMG_6573IMG_6574

 

MOJA OPINIA:Pomadka zamknięta jest w minimalistycznym opakowaniu zawierającym nazwę firmy – Delia. Jak wskazuje nazwa Delia Satine Lips będzie doskonałym rozwiązaniem dla pań, które preferują satynowe wykończenie w makijażu ust.  Dzięki swojej kremowej konsystencji pomadka gładko sunie po naszych ustach, zapewniając doskonałe krycie oraz długotrwały efekt. Trwałość oceniam na bardzo dobrą – ponad 4h bez poprawek przy piciu i jedzeniu nie wpłynęło na moje usta ze szkodą. Pomadka jest doskonale napigmentowana, dzięki czemu w szybkim czasie możemy wykonać idealny makijaż. Kosmetyk nie wysusza ust – przeciwnie, pomaga je nawilżać. Nie podkreśla suchych skórek, ściera się równomiernie. Ma piękny, koralowy kolor.

IMG_6575IMG_6576

Dziękuję za możliwość testowania.
~Testolandiaa