„Luksusowy program przeciwzmarszczkowy stworzony przez Naukowców Laboratorium La Luxe Paris, by aktywować procesy odnowy dojrzałej skóry kobiet. Unikalna technologia AgeAdvanced TechnologyTM, na bazie zaawansowanych MULTIAKTYWATORÓW WIEKU uruchamia wielokierunkowe działania odmładzające na poziomie komórkowym. Olejowy eliksir młodości gwarantuje wzmocniony, spektakularny efekt anti-aging.”

Recenzja dwóch kremów z tym, że jeden dla osób 30+ a drugi dla osób 40+. To co je łączy to opakowanie zewnętrzne i wewnętrzne. Czyli piękne i kuszące już same z siebie. Ładnie prezentują się na regale w łazgoldoil

źródło zdjęcia

Silnie energizujący KREM-KONCENTRAT zapobiegający zmarszczkom , MULTIAKTYWATORY WIEKU 30+:  Koncentrat witaminowy – w formie silnego stężenia  witamin A+E+F.  To „zastrzyk energii” dla cery zmęczonej, zszarzałej, narażonej na działanie czynników zewnętrznych. Witamina A –  przyśpiesza odnowę naskórka, Witamina E – chroni przed niekorzystnym działaniem wolnych rodników oraz stanowi naturalny filtr UV. Witamina F – zapobiega odwodnieniu i chroni skórę przed szkodliwym oddziaływaniem czynników zewnętrznych.

Cena 14,99 zł

Głęboko rewitalizujący Krem-Koncentrat wypełniający zmarszczki na dzień i na noc.  MULTIAKTYWATORY WIEKU 40+: Koncentrat hialuronowy – najbardziej innowacyjne formy kwasu hialuronowego o jednoczesnym, wielofunkcyjnym działaniu odmładzającym na kilku poziomach skóry. Formuła PhytoCellTec – Zapewnia wyjątkowy efekt anti-aging chroniąc długowieczność komórek macierzystych skóry i regenerując uszkodzone komórki w tkankach. Kompleks IDEALskinTM – na bazie masła karite, wyciągu z alg i prowitaminy B5 , łagodzi podrażnienia i stymuluje procesy regeneracyjne. Poprawia nawilżenie skóry, dzięki czemu staje się miękka i bardziej elastyczna.

Cena 14,99 zł

P1060958

Nasza opinia.

Anna 32+ , Marzena 42+

Obydwa kremy znajdują się w kartonikach na których umieszczone są wszystkie informacje wraz ze składem. Czyli wszystko to, co potrzeba nam wiedzieć aby móc zdecydować czy dany produkt jest stworzony dla nas.

Papierowe kartoniki zabezpieczone były również folią ochronną, która gwarantuje nam że nikt przed nami nie otwierał kremu.

( Dla nas jest to właściwe pakowanie produktu, bo wiemy jak jest w sklepach. Czasami ludzie potrafią coś otworzyć i później w domu widzimy, że nie jesteśmy pierwsze w testowaniu danego produktu).

P1060959-tile

Obydwa kremy wspaniale rozprowadzają się na skórze, nie rolują się i idealnie pokrywają daną powierzchnię. Najlepsze jest to, że i jeden i drugi błyskawicznie się wchłania, co jest dość istotne szczególnie rano, kiedy wychodząc do pracy musimy szybko zrobić makijaż. Obydwa nadają się pod makijaż!

 Z plusów jakie odnotowałyśmy to:
Szybko się wchłaniają
Dobrze nawilżają skórę
Nie zapychają
Sprawiają, że skóra staje się taka sprężysta

Jesteśmy z kremów zadowolone, i myślimy, że cena jaką należy zapłacić za kremy nie jest powalająca, dlatego można sobie pozwolić na odrobinę luksusu.

Dziękujemy za możliwość testowania tych dwóch nowości, które miałyśmy po raz pierwszy.

Anna 32+ , Marzena 42+