Processed with VSCO with hb1 preset

Od producenta:

Collagen Booster Luxury Lift to ekskluzywna multiterapia stymulująco-naprawcza do cery dojrzałej, która zapewnia kompleksową pielęgnację zwalczającą oznaki starzenia. Formuły wykorzystujące synergię aktywnego kolagenu, kompleksu HYALURON SKIN REPAIR™ i koenzymu Q10 już po tygodniu stosowania spektakularnie odmładzają wygląd cery: wygładzają zmarszczki i linie mimiczne, zwiększają jędrność i sprężystość skóry, niwelują oznaki zmęczenia oraz chronią komórki przed czynnikami inicjującymi starzenie.”

Cena: ok. 11 zł/ 50 ml.

Processed with VSCO with hb1 preset

Processed with VSCO with hb1 preset

Moja opinia:

Do tej pory nigdy nie testowałam kremu, który posiadał by tak wspaniały zapach jak dzisiejszy bohater. Jeśli jesteście fankami pachnących kosmetyków to produkt zdecydowanie dla was. Słodki, kwiatowy z nutą słonecznej brzoskwini- tak właśnie mi się kojarzy. Zapach nie jest przytłaczający mimo tego, że utrzymuje się na twarzy dosyć długo.

Sama aplikacja i wydobywanie kremu jest bardzo przyjemna. Z racji tego, iż produkt zapakowany jest w długą tubkę, wyciśniemy z niej ostatnią kroplę kosmetyku.

Processed with VSCO with hb1 preset

Po nałożeniu bardzo szybko się wchłania, nie lepi się. Świetnie radzi sobie jako baza pod makijaż, gdyż na twarzy tworzy delikatny film, który przypomina mi bazy silikonowe. Dzięki temu nakładany podkład bardzo dobrze się rozprowadza, wręcz sunie po twarzy.

Zgodzę się również z tym, że poprawia koloryt twarzy. Nie wiem czy poradzi sobie z wygładzeniem zmarszczek, ale w przypadku porów spisał się nieźle.

To jeden z ciekawszych produktów do pielęgnacji twarzy jakich ostatnio używałam. W dodatku posiada filtry UV.

Tekst i zdjęcia:

Aneta 🙂