Od JOANNY

P1060720.JPG

Mydło w płynie z balsamem z serii Prebiotycznej dedykowany jest dla osób z problemami skórnymi, cierpiących na alergię. Zawiera prebiotyki oraz inne substancje aktywne, które pielęgnują skórę skłonna do podrażnień. Wypróbuj rewolucyjną serię bez barwników, alergenów, silikonów, SLS i SLES.

P1060719.JPG

Nie będzie długo, ale za to intensywnie ;]

P1060722.JPG

Pierwszą wadą tego mydełka jest brak pompki. No chyba każdy z nas woli kiedy jest pompka aby móc wydobyć troszkę mydełka prawda? W tym przypadku ile się wyleje, tyle będzie. I tak naprawdę ciężko jest móc określić na ile to mydełko wystarcza. U nas było krótko, i być może dlatego nie zauważyłam żadnego nawilżenia skóry.

W każdym razie, mydełko ma bardzo przyjemny zapach, nie pieni się zbyt intensywne ale chyba nie każdy preferuje dużą pianę podczas mycia rączek.

P1060723.JPG

Dobrze oczyszcza skórę, ale chyba nie wydam 8zł na mydełko bez pompki, bo nie nastarczyłabym finansowo, kiedy w domu ma się jeszcze dwóch chłopaków, którzy naprawdę nie wiedzą ile mają nalać na ręce aby je umyć :]

P1060721.JPG

Jeśli chodzi o informację odnośnie parabenów, alergenów , silikonów, SLS i SLES – to warto się przyjrzeć głębiej na skład. Kto ciekawy może sobie przeanalizować, nam póki co nic nie przeszkadza, ale skoro to seria prebiotyczna, to dla wnikliwych przed zakupem proponuję przeczytać skład :]

Dziękuję za możliwość testowania.

UDZIEWCZYN dzięki ≧❀‿❀≦
Testowała Wasza Zebra–- szczęśliwa! :]