SUN CARE Arganowy suchy olejek do opalania SPF 15 z rozświetlającymi drobinkami

P1060767.JPG

Olejek ze złocistymi drobinkami dla osób ze średniociemną karnacją i dla skóry oswojonej ze słońcem. Rozświetla skórę, podkreślając jej naturalne piękno.

Arganowy suchy olejek do opalania z roświetlającymi drobinkami został stworzony dla osób ze średniociemną karnacją, dla skóry oswojonej ze słońcem. Skutecznie chroni skórę przed niekorzystnym wpływem promieniowania UVA/UVB, a drogocenny olejek arganowy doskonale odżywia, wygładza i chroni delikatną skórę przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych.

  • Złociste drobinki rozświetlają skórę i podkreślają jej naturalne piękno.
  • Multipozycyjny aplikator zapewnia wygodną aplikację w każdej sytuacji. Produkt szybko się wchłania, jest lekki i nietłusty.
  • Formuła „non-sticky” chroni przed przyklejaniem się piasku do skóry.

Do stosowania w warunkach umiarkowanego nasłonecznienia.

SUN CARE Arganowy suchy olejek do opalania SPF 20 z formułą „NON-STICKY”

P1060768.JPG

Olejek z formułą „NON-STICKY” dla osób ze średniociemną karnacją i dla skóry oswojonej ze słońcem.

Arganowy suchy olejek do opalania został stworzony dla osób ze średniociemną karnacją, dla skóry oswojonej ze słońcem. Skutecznie chroni skórę przed niekorzystnym wpływem promieniowania UVA/UVB, a drogocenny olejek arganowy doskonale odżywia, wygładza i chroni delikatną skórę przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych.

  • Multipozycyjny aplikator zapewnia wygodną aplikację w każdej sytuacji. Produkt szybko się wchłania, jest lekki i nietłusty.
  • Formuła „non-sticky” chroni przed przyklejaniem się piasku do skóry.

Do stosowania w warunkach umiarkowanego nasłonecznienia.

P1060770.JPG

Ach nie wiem jak rozpocząć, bo kiedy sobie przypomnę zapach tych olejków to odpływam. I jeden i drugi dla mnie pachną tak cudnie, że najchętniej nie robiłabym nic innego tylko leżała na plaży i opalała się od rana do wieczora :] Recenzuję te olejki, ale bez obaw nie zużyłam ich do końca. Zostało mi jeszcze na jakiś wyjazd, ewentualnie na „opalanie polskim słonkiem” ;]

P1060771.JPG

Zacznijmy od tego, że z tymi olejkami można plażować na całego! Formuła „non-stick” chroni przed przyklejaniem się ziarenek piasku do skóry. Ogólnie olejki są tak wspaniałe, że nie warto nawet myśleć czy coś się do skóry przyklei czy nie. Dlaczego? Ano dlatego, że te dwa cudaczki błyskawicznie przenikają w głąb skóry, nie pozostawiają żadnej lepiącej się warstwy, a co się z tym wiąże? Cudowne plażowanie!

Dla mojej skóry wystarczy filtr SPF 15, nie potrzebuję wyższego ponieważ moje ciało żądne jest maksymalnej ilości promieni słonecznych. Po prostu lubię (choć rzadko się to zdarza) wyglądać jak moja mama, kiedy była młoda i piękna. Ona podczas lata wyglądała jak czekolada, no i Ja też tak chcę ;]

P1060769.JPG

Olejek posiada rozświetlające drobinki, które podkreślają opalone ciałko. Oj lubię – oczywiście z rozsądkiem, nie przesadzając z aplikacją jakiejś dużej ilości. Nie każdy lubi się świecić, Dlatego jeśli nie jesteście rządne podkreślenia w taki sposób waszych opalonych ciał to polecam argonowy olejek do opalania z filtrem SPF 20.

Ma piękny zapach, błyskawicznie się wchłania, a słoneczko muska swoimi promieniami ciałko nie powodując podrażnienia skóry.

Ten olejek potrzebuje chwili na wchłonięcie, ale i tak jak na olejki prędkość wchłonięcia jest błyskawiczna. Warto mieć je pod ręką. Nawet jeśli nie lubicie się „świecić” , to jednak naprawdę ładnie wygląda opalenizna okraszona drobikami, które pięknie się mienią i nie wyglądają nagannie.

P1060772.JPG

Prezentuję mocną aplikację na zdjęciu, abyście mogli zobaczyć jak wygląda. Jednakże kiedy używałam ich na plaży – nie aplikowałam aż tyle, bo nie widziałam takiej potrzeby.

Tak czy siak – polecam w 100%. Jeśli wykończę te opakowania, to zakupię je jeszcze w tym roku, aby czekały na mnie na następne hot Summmmmer :] Troszkę kosztują bo około 25zł – ale kończy się lato, to zapewne będą jakieś promocje ;]

 

Dziękuję za możliwość testowania.

UDZIEWCZYN dzięki ≧❀‿❀≦
Testowała Wasza Zebra–- szczęśliwa! :]