Pokażę Wam błyszczyk do ust, na który nie spojrzy każda kobieta na ziemi z zachwytem, bo jak zobaczy cenę tego błyszczyka to od razu powie – WOLĘ TAŃSZE!

P1070467.JPG

„ARTISTRY™ Rozświetlające błyszczyki do ust z Kolekcji Pacific Lights to limitowana kolekcja* kosmetyków o energetyzujących odcieniach, które dodadzą wyrazistości letniemu makijażowi ust. W zależności od stylu życia, osobowości lub Twoich planów na konkretny dzień lub wieczór, zawsze znajdziesz kolor odpowiedni dla siebie. Przejrzysty odcień Tropical idealnie nadaje się do podkreślenia ust podczas leniwych dni spędzonych na plaży, a radosne kolory Cherry lub Pink Grapefruit doskonale sprawdzą się podczas wieczoru w mieście. Aby zwrócić uwagę na swoje usta, rozważ podkreślenie ich wyrazistymi kolorami, takimi jak Citrus lub Wild Berry. Wyróżnij się dzięki pięknemu, letniemu makijażowi ust.”

P1070463.JPG

Już na wstępie zdradzić mogę, że koszt takiego błyszczyka do ust wynosi 90zł. Dużo? Czy nie dużo? Ile osób tyle opinii prawda?

p1070474p1070476

Fajny gadżet – o tak mogę o nim napisać, bo to jak mnie zaskoczył kiedy go po raz pierwszy użyłam, pozostanie na długo w mej pamięci :] – BŁYSZCZYK ma diodę – która podświetla pędzelek, i możecie malować usta nawet o północy!

Z resztą zobaczcie na zdjęcia.

p1070477

p1070479

Błyszczyk ma bardzo ładny – ale bardzo mocny kolor. U mnie powoduje mrowienie, i drętwienie, którego z początku bardzo nie lubiłam. Jednak po tygodniu uległam mu, i obecnie usta tylko delikatnie nim muskam, nie dociskam. Robię tak tylko dlatego, aby nie mieć mega różu na ustach – bo wolę takie delikatne, wręcz blade.

Błyszczyk ładnie trzyma dopóki nie będziemy nic jadły lub też piły. Odbicie na szklance, czy też kubku? Gwarantowane :]

No to teraz pomyślmy…

Czy warto inwestować w taki błyszczyk? :]