Lato już za nami, można więc na spokojnie zadbać o skórę, która po letnim słońcu będzie mocno wyniszczona. Latem obrywa się też naszym stopom. Nosimy szpilki, sandałki, które powodują różnego rodzaju uszkodzenia skóry. Z pomocą przychodzi firma L’Biotica. Posiada ona bardzo popularne skarpetki złuszczające. Jednak w ofercie firmy pojawiły się także skarpetki z maską regenerującą.

img_2913

Uważam, że oferowane przez firmę skarpetki to świetne rozwiązanie. Nie każda z nas ma czas, aby nałożyć na stopy maskę, a potem leżeć i czekać na jej wchłonięcie. A skarpetki bardzo ułatwiają życie.

img_2919

Są one zabezpieczone przed wysychaniem taką folią.

img_2921

W środku znajdują się dwie skarpetki, która na początku przerażają swoją wielkością.

img_2923

Po nałożeniu też nie prezentują się rewelacyjnie.

img_2926

Warto jednak na skarpetki założyć swoje skarpetki możemy śmiało śmigać po domu. Maskę warto potrzymać nawet do godziny na nogach, jeżeli nasza skóra jest bardzo zniszczona.

Po ściągnięciu skarpetek skóra już wygląda dużo lepiej. Jest miękka, nawilżona i zregenerowana. I chociaż skarpetki do najtańszych nie należą, to jednak chociaż raz na miesiąc warto zafundować swoim stopom takie małe spa. A one odwdzięczą się nam pięknym wyglądem!

Jakie zabiegi fundujecie swoim stopom?

Buziaki, Ilona