Koszt około 70zł – dużo jak za maskę do twarzy. Gdyby nie portal |Udziewczynpl| nie pozwoliłabym sobie na wypróbowanie tak kosztownej maski. Dziękuję już z tego miejsca, za możliwość wypróbowania WOW MASK.

P1080265.JPG

Maska stosowana do ekspresowych zabiegów, zapewniajacych natychmiastowa regeneracje skóry. Linia kosmetyków WOW została zaprojektowana specjalnie do szybkiej odnowy skóry twarzy, która już po jednym zabiegu staje się elastyczna i gładka. Produkty nie są cytotoksyczne i nie wywołują efektów ubocznych.

P1080267.JPG

Maska składa się z dwóch części. Jedną nakładamy na czoło oraz nos, a drugą część w kierunku brody. Widać na zdjęciach opakowania.

Zapach ziołowy taki rumiankowy – spodobał mi się od momentu otwarcia opakowania. Płaty są duże, i pokrywają wybrane partie skóry. Nałożoną maskę, trzymałam na twarzy około 35 minut, a kiedy nastąpił czas zdjęcia maski od razu po umyciu twarzy widoczny był efekt działania.

Skóra stała się jędrna i elastyczna – poczułam się jak wówczas kiedy miało się te naście lat. Skóra zyskała same plusy. Pory zostały zmniejszone, czoło bardziej na ciągło skórę i nie było już „zmarszczek” :]

Najlepsze jest to, że efekt wygładzenia i uelastycznienia skóry utrzymywał się przez 5 dni! Co nie zdarzyło mi się do tej pory przy innego typu maseczkach.

Składniki:

Aqua, Glycerin, Hydrolyzed Collagen, Sodium Hyaluronate, Acetyl Hexapeptide-8, Isomalt, Portulaca Oleracea Extract, Ghamomilla Recutita, Mannan, Polysorbate 80, Ceratonia Siliqua Gum, Disodium EDTA, Pottasium Hydroxyide, Dipotassium Glycyrrhizate, Butylene Glycol, Phenoxyethanol, Malus Domestica Fruit Cell Culture Extract, Rhododendron Ferrugineum Leaf Cell Culture Extract, Xanthan Gum, Lecitin.

P1080266.JPG

Nie wiem czy 70zł to nie za dużo, ale ktoś z Was zapewne będzie mógł sobie pozwolić na jej zakup.

Odmłodniona Aga :]

Dziękuję