Bardzo przyjemny olejek do usuwania zanieczyszczenia z twarzy, ust i oczu. Bardzo się polubiliśmy – i póki co jesteśmy sobie wierni :]

P1080218.JPG

Lubię olejki do usuwania makijażu. Mam wrażenie, że lepiej dbają o skórę niż innego produkty przeznaczone do tego celu. Może to moje odczucia a może fakty? Tego nie wiem.

Olejek zazwyczaj kojarzy się z tym, że będziemy miały problem z oczyszczeniem twarzy z resztek. Ja nie mam tego problemu, podczas użycia tego olejku.

P1080220.JPG

Bardzo ładnie oczyszcza twarz, demakijaż wykonuję jednym ruchem. Wszystko ładnie usuwa. Nie testowałam na wodoodpornym makijażu, bo rzadko go wykonuję.

Po oczyszczeniu oczu, moje rzęsy zyskują na skręcie :] I nie wiem czy to tylko jakieś moje wrażenie, ale uważam, że są w lepszej kondycji :]

Olejek pięknie oczyszcza, i pozostawia bardzo delikatny film. Ale nie jest on jakiś mocno tłusty, czy nie komfortowy. Ja po demakijażu, osuszam delikatnie twarz i nakładam krem. Nie koliduje to z delikatną powłoką olejku na buzi.

P1080221.JPG

 Olejek nie zostawia śladów na ręczniku, z czego jestem zadowolona!
Świetnie radzi sobie z demakijażem każdej części twarzy :]
Oczka nie pieką, nie swędzą – olejek nie wpływa negatywnie na moje patrzałki.
Wydajny!! Bo wystarczy odrobina na płatek kosmetyczny i już możemy rozpocząć nasz demakijaż.

P1080219.JPG

Zapewne, nie będzie odpowiadał wielu osobom, bo w składzie ma parafinę i to na pierwszym miejscu. Ale moja skóra go zaakceptowała i polubiła.

Ja POLECAM! A co Wy zrobicie – decyzje pozostawiam WAM :]

Buziaki!

UDZIEWCZYN dzięki ≧❀‿❀≦
Testowała Wasza Zebra  –- szczęśliwa! :]