Olejek Arganowy & Olejek Jojoba polecany do zarostu średniej długości i długiego. Preparat odpowiedni dla każdego rodzaju skóry. Formuła oparta na olejkach arganowym i jojoba przynosi ulgę przesuszonej i swędzącej skórze pod zarostem, a także nabłyszcza brodę. Przywraca zdrowy wygląd matowym, suchym i zniszczonym włosom. Intensywnie nawilża, koi podrażnienia. Zmiękcza włosy i chroni ich strukturę, ułatwiając pielęgnację. Po zastosowaniu olejku włosy nie są zmierzwione ani splątane, łatwo je uczesać i ułożyć. Preparat jest polecany szczególnie do ochrony włosów brody przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi: słońcem czy wiatrem. Dodatek aromatów o męskiej nucie oraz delikatnie pachnących olejków roślinnych nadaje świeży, utrzymujący się przez dłuższy czas przyjemny zapach.

p1080895

Ani Ja ani mój mąż nie posiadamy wąsów czy też brody 😀 Ale test przeprowadził sąsiad, który nie bardzo wiedział co ma o nim powiedzieć, ale pociągając za język udało mi się zebrać kilka słów odnośnie tych produktów.

p1080902

Jak widać na zdjęciach, opakowania męskie :] Sąsiad przyznał mi rację, że są odpowiednio dostosowane do mężczyzn :] Wszystkie informacje, które są nam potrzebne, znajdują się na opakowaniu.

P1080899.JPG

Sam wygląd buteleczki przyciąga uwagę nie tylko tej części ludzkości, dla której został przeznaczony. Ale i płeć piękna mruga do niego swymi oczami :]

p1080900

Dozowanie jest bardzo przyjemne, ponieważ dołączona pipetka pomaga w dobraniu odpowiedniej ilości olejku. Wszystko zależy od długości wąsów, czy też brody. Sąsiad nie pozwolił zrobić zdjęcia na swoim zaroście, ale musicie mi uwierzyć na słowo, iż od kiedy stosuje te produkty, wygląda znacznie lepiej – niż do tej pory bez nich.

p1080903

Po zastosowaniu olejku, który już swym zapachem świadczy, że przeznaczony jest dla prawdziwych mężczyzn, broda mojego sąsiada została ujarzmiona :] Włosy nabrały ładnego połysku, ale nie wyglądały na przetłuszczone, czy jakieś przesadnie nabłyszczone. Wszystko było z wyczuciem smaku :]

Najważniejsze jest to, że włosy na brodzie nie odstawały – każdy w inną stronę. Tylko były ładnie ułożone, a z tym idzie również odmłodniona wersja mojego sąsiada :]

P1080905.JPG

No cóż, sąsiad powiedział, że poleci go swoim znajomym – dlatego drodzy Panowie… Jeśli macie brody, czy też wąsy zróbcie coś dla nich 😀

Cena około 30zł.

P1080901.JPG

A jeszcze kilka słów odnośnie pięknie pachnącego balsamu. Odrobina wystarcza aby nadać swoim wąsom czy brodzie odpowiedni kształt. Włoski czy to na brodzie czy wąs – stają się bardziej miękkie i delikatne niż standardowo.

p1080898

W duecie z olejkiem balsam radzi sobie znakomicie.Pięlęgnacja i odżywienie? A może szukać czegoś co zapobiegnie matowaniu i przesuszaniu twojego zarostu?

p1080897

Dobrze trafiłeś!

ROOMCAYS odpowiednio zadba o zdrowy wygląd twojej brody i wąsów!

Testował Stanisław.