„Naprawczy krem odżywczy, którego składniki współpracują ze sobą aby skutecznie naprawiać uszkodzenia pojawiające się z wiekiem w Twojej skórze. Naturalny aktywny koncentrat z `serca` algi Wakame zapewnia wszechstronną stymulację odnowy skóry: tworzy w skórze nowe włókna kolagenu i porządkuje już istniejące.

p1080647

Naprawcza moc naturalnych alg została wsparta intensywną siłą działania składników infuzyjnych – Lipopeptydami. Nasycają one głębsze warstwy skóry stymulując syntezę kolagenu, zagęszczając bardzo cienką skórę i wypełniając bruzdy. W rezultacie przywracając skórze gładszy wygląd. Dzięki temu skóra ma szansę odzyskać gęstość, staje się jędrna i jedwabiście gładka. Efekty widoczne już od pierwszego użycia”.

p1080654

Już po dwóch tygodniach od stosowania kremu, testująca wyraziła swoją opinię wstępną, że jest bardzo zadowolona, i wcześniej nie spotkała się z kremem, który by tak przypodobał się jej skórze. Twierdzi, że pomimo wieku, skóra nabrała innej jakości.

p1080656

Nie czuje uczucia sciągania, suchości i dyskomfortu. Wszystko na odwrót. Testująca twierdzi, że dzięki temu produktowi, jej skóra zyskała więcej sprężystości, i gładkości. Choć podkreśla, że wiek nie pozwala na redukcję zmian skórnych całkowicie, to poleca rówieśniczkom ten krem.

p1080653

 

Testowała Wiecznie młoda 😉 72+ 😉