[…] Dzięki wysokiej zawartości składników silnie absorbujących wodę oraz dobroczynnych mikroelementów, lipidów i witamin, algi nie tylko głęboko odżywiają, nawilżają i regenerują skórę, ale również łagodzą podrażnienia i przywracają skórze zdrową elastyczność, jędrność i blask.

p1080918
Odżywczy Płyn Micelarny 2w1 to unikalne połączenie oczyszczającej mocy płynu micelarnego z odżywczym serum olejkowym. Błyskawicznie oczyszcza twarz i usuwa nawet wodoodporny makijaż oraz intensywnie odżywia skórę, łagodzi podrażnienia, wzmacnia rzęsy i stymuluje ich wzrost.[…]

p1080922

Nawet nie pomyślałam, kiedy go otrzymałam, że tak bardzo się zaprzyjaźnimy. To cudo, towarzyszy mi od pierwszej chwili, kiedy tylko pojawił się w moim domu. Nie wyobrażam sobie, demakijażu bez użycia tego wspaniałego micelka. Kiedy potrząsnę butelką, zawartość zostanie odpowiednio zmieszana. A jak tylko nasączę wacik, aby zmyć makijaż – ten przyjemniaczek czyni to w przeciągu jednego machnięcia. No i powiedzcie mi jak mam go nie KOCHAĆ?

P1080924.JPGP1080923.JPG

Przyjemnie pachnie, wspaniale, działa a co najważniejsze – NIE PODRAŻNIA, NIE UCZULA, NIE SZCZYPIE W OCZKA. W moim przypadku nic takiego nie miało miejsca.

Jest wspaniały, delikatny a jednocześnie dokładny i rzetelny. Wspaniale opiekuje się nie tylko moją cerą, ale i moimi rzęsami. Zostały one wzmocnione, i nabrały ciemniejszego kolorku. To zapewne zasługa serum olejkowego.

Ładnie oczyszcza
Odświeża skórę
Nie podrażnia

A najwspanialsze jest to, że… NIE TRZEBA PO NIM STOSOWAĆ KREMU, BO ZOSTAWIA SKÓRĘ NAWILŻONĄ.

p1080921

Jeżeli chodzi o dostępność, to myślę, że nie ma z tym problemu. Marka Eveline Cosmetics jest na tyle znana i dostępna, że z łatwością go dostaniecie. A cena? Fantastyczna! Około 15zł!

POLECAM czterema kopytami! WARTO!

Spraw, by codzienny demakijaż stał się dla Ciebie chwilą przyjemności! – Zebra.