img_5444

Wiosna coraz bliżej i jak co roku zaczynają królować pastelowe odcienie. Dziś przychodzę do Was z cudownym lakierem w odcieniu słodkiego, pastelowego różu do firmy Ingrid Cosmetics.

Zacznę od tego, że lakier świetnie kryje już po dwóch warstwach, a do tego bardzo szybko wysycha. Świetnie sprawdzi się, jeżeli na ostatnią chwilę przypomnicie sobie o tym, że macie jeszcze niepomalowane paznokcie.

img_5451

Pędzelek jest precyzyjny, ale jednocześnie dość gruby. Szybko powala pomalować więc całą płytkę paznokcia. Wystarczy 2-3 pociągnięcia pędzelka i gotowe!  Zapach jest typowy dla lakierów, także tutaj żadnej nowości nie ma.

img_5448

Zachwyciła mnie za to trwałość lakieru i u mnie i u mojej siostry, której paznokcie są bardzo osłabione utrzymuje się on spokojnie przez tydzień. Potem zaczyna się ścierać. Ale za to nie odpryskuje.

img_5452

Osobiście uważam, że lakier wart jest uwagi, tym bardziej, że na półkach Ingrid Cosmetics widziałam bardzo szeroki wybór kolorów. Każda znajdzie więc dla siebie coś miłego na ten sezon. Od pastelowych róży do głębokich zieleni.

Poddajecie się modzie na pastelowe kolory na wiosnę czy jednak nie podążacie za tłumem? Koniecznie dajcie znać!

Buziaki, Ilona 🙂