IMG_6430

Dziś o produkcie dla mnie już hitowym,który świetnie radzi sobie nawet z najmocniejszym makijażem. Mowa o nawilżającym płynie micelarnym 8 w 1 od Eveline Cosmetics.

Zacznę od tego, że płyn jest bardzo wydajny, wystarczy spokojnie na dwa miesiące codziennego używania. Jest niesamowicie łagodny i nawet jeżeli dostanie się do oczu to rzeczywiście nie szczypie, co obiecuje producent. Tym chyba najbardziej zaskarbił sobie moją wdzięczność. Usuwając mocny makijaż oka nie raz musiałam uronić łzy, kiedy produkt do demakijażu spłynął z wacika i wlał się do oka. Nie było to przyjemne. Także cieszy mnie, że dzięki temu produktowi mogę do woli oczyszczać powieki i nie muszę się martwić o pieczenie.

IMG_6431

Sam płyn jest bardzo delikatny. Nie podrażnia skóry, ani jej nie wysusza. Brak też nieprzyjemnego uczucia lepkości po demakijażu, którego nie lubię. Jeżeli więc szukacie czegoś dobrego i delikatnego to koniecznie musicie wypróbować ten płyn micelarny. Zwłaszcza jeżeli Wasza skóra jest sucha i wrażliwa bo właśnie do takiej jest ta wersja dedykowana.

Buziaki, Ilona 🙂