20170517_105338

Od producenta:

„Trójetapowy Program Normalizujący został starannie opracowany z myślą o potrzebach skóry z niedoskonałościami. Pozwala uzyskać natychmiastowy efekt idealnie gładkiej, matowej cery. Etap 1. Profesjonalny peeling korundowy złuszcza nadbudowany martwy naskórek, który ogranicza skuteczność pielęgnacji. Etap 2. Tonizująca esencja z kwiatem lotosu przygotuje Twoją skórę do aktywnej pielęgnacji. Etap 3. Maseczka multi-algowa to esencjonalne połączenie ekstraktów z algi złotej, brązowej i zielonej. Skoncentrowana jest na redukcji wydzielania sebum, niwelowaniu porów i optymalizacji nawilżenia naskórka. Pozostawi Twoją cerę bez kompleksów – świeżą, gładką i idealnie matową.”

Cena: ok. 12 zł/ 3×2 ml.

20170517_105345(0)

Moja opinia:

Zielone opakowanie skrywa w sobie saszetkę z trzema pielęgnacyjnymi krokami. Mają one poprawić wygląd naszej cery. Kosmetyk przeznaczony jest dla cery z niedoskonałościami.

20170517_105403

Etap pierwszy to profesjonalny peeling korundowy. Ma za zadanie złuszczyć martwy naskórek. Drobinki są dosyć ostre jak na korund przystało, dlatego nie należy długo masować skóry.

Krokiem drugim jest tonizująca esencja z kwiatem lotosu. Ma za zadanie przygotować skórę do dalszej pielęgnacji. Nie warto pomijać tego etapu nawet w codziennej pielęgnacji! 🙂

Ostatni, trzeci etap to normalizująca maska multi- algowa, która odświeża i łagodzi skórę. Pozostawia ją gładką i matową.

20170517_105409

Bardzo podoba mi się pomysł z trójetapową pielęgnacją. Dzięki temu mamy trzy kosmetyki w jedynej saszetce. Kosmetyk nie podrażnił mnie, a efekty po jego użyciu bardzo mi się podobały. Na pewno skuszę się na kolejną paczuszkę.

Tekst i zdjęcia:

Aneta 🙂