20170517_105651

Od producenta:

„Działanie serum oparte jest na najnowszych odkryciach naukowych dotyczących procesu glikacji i jego wpływu na skórę. W wyniku procesu glikacji cukier osłabia włókna kolagenowe, a w rezultacie skóra traci gęstość i sprężystość, co sprzyja powstawaniu cellulitu na brzuchu, udach i pośladkach.
Nawilżające serum Body Diet 24 Antycellulit Antyglikacja to kosmetyk do specjalistycznej pielęgnacji ciała przeznaczony dla kobiet, które chcą walczyć z cellulitem oraz znacząco poprawić wygląd skóry w obszarach brzucha, ud i pośladków.”

Cena: ok. 20 zł/ 200 ml.

20170517_105728(0)

Moja opinia:

Jeśli nie jesteście fankami kosmetyków rozgrzewających, ani chłodzących to jest to produkt właśnie dla Was. 🙂

Serum posiada dość intensywny cukierkowy zapach, który na dłuższą metę jest trochę uciążliwy. Na uwagę zasługuje też lekka, żelowa formuła dzięki czemu kosmetyk wchłania się błyskawicznie. Ma to też swój minus. Produkt jest bardzo wodnisty, przez co czasami spływał mi z rąk.

20170517_105718

Świetnie nawilża i ujędrnia skórę. Pozostawia ją niesamowicie gładką. Przy dłuższym stosowaniu faktycznie można zauważyć poprawę kondycji skóry czy też cellulitu. Jednak nie należy oczekiwać magicznego wyszczuplenia. W połączeniu z aktywnością fizyczną i dietą można zaobserwować fajne efekty. Dla mnie były one zadowalające.

Kosmetyk jest dużo bardziej wydajny niż jego poprzednicy, których do tej pory testowałam. To jeden z fajniejszych produktów tego typu, zdecydowanie polecam przetestować. 🙂

Tekst i zdjęcia:

Aneta 🙂