IMG_6436

Od dłuższego czasu w makijażu panuje trend na mocno pokreślone brwi. Nic dziwnego! Odpowiednio wyprofilowane brwi potrafią zmienić rysy twarzy, dodaj jej ostrości,kobiecości. Wiele osób w takim wypadku stawia na hennę lub pomady do brwi,jednak jeżeli jesteście osobami początkującymi w tym temacie to radzę wybrać coś delikatniejszego na początek,dzięki czemu nie zrobicie sobie dwóch placków zamiast brwi, a wszelkie niedociągnięcia będzie można od razu poprawić.  Z pomocą przychodzi nam tutaj firma Kobo Proffesional, o której produktach dziś Wam opowiem.

Na pierwszy ogień idą kredki do brwi.

IMG_6443

Do mnie trafiły dwa kolory, czyli 303 oraz 304, jak widzicie na zdjęciu poniżej są to odcienie brązu. Moim zdaniem są one na tyle uniwersalne, że świetnie sprawdza się zarówno u blondynek, jak i u rudych. Kredki mają doczepione grzebyczki, którymi możemy przed użyciem zaczesać brwi.

IMG_6441

Są to produkty trwałe i łatwe w użyciu. Osobie początkującej zdecydowanie łatwiej będzie nadać kontur kredką niż pędzelkiem. Także jeżeli zaczynacie dopiero przygodę z makijażem to taka kredka koniecznie musi znaleźć się w Waszej kosmetyczce. Oczywiście pamiętajcie, aby dobrać odpowiedni kolor.

Kolejny produkt do cień do modelowania brwi w odcieniu 302

IMG_6440

Cień jest dość specyficznym produktem, jednak łatwo go nałożyć i równie łatwo zetrzeć z brwi. Polecam utrwalać go woskiem,a wtedy da świetny efekt na cały dzień.

IMG_6439

W zależności od ilości użytego cienia możecie brwi mocno podkreślić lub jedynie lekko przyciemnić. Jest to produkt niesamowicie wydajny, więc przynajmniej na rok macie z głowy zakup kolejnego opakowania.  Odcień 302 świetnie zgra się z wyżej pokazanymi kredkami, ponieważ również jest w odcieniu brązu.

IMG_6438

Wszystkie produkty łącznie stanowią zestaw, który powinien znaleźć się w każdej kosmetyczce. Kredki zapewnią idealny kontur brwi, a cień jego wypełnienie. I tak idealny makijaż będzie gotowy!

IMG_6437

Lubicie podkreślać w makijażu brwi czy jednak stawiacie na ich naturalny wygląd? Ja korzystam z nich codziennie i ciągle mi mało! 🙂

Buziaki, Ilona 🙂