IMG_7354

Większość z nasz walczy z mniejszymi czy większymi niedoskonałościami. Stosujemy wiele różnych produktów, nie zdając sobie sprawy, że ideał może być tak blisko i w dodatku bardzo tani.

Jakiś czas temu miałam wielką przyjemność testować produkty Barwy Siarkowej przeznaczone do skóry z niedoskonałościami – był to tonik oraz peeling.

Tonik okazał się dobry, ale nie wzbudził we mnie zachwytu. Ot, zwykły tonik, który pozwala skórze zachować odpowiednie ph po zabiegach  oczyszczających. Nie wysuszył jej i był na prawdę fajny.

Moim ulubieńcem został jednak peelingujący żel 3w1 antytrądzikowy.

IMG_7358

Żel pachnie rewelacyjnie! Jest to zapach,który od razu stawia na nogi i pobudza do działania. W dodatku ma w sobie to co lubię, czyli odpowiednio duże drobinki peelingujące, które delikatnie masują skórę twarzy. Już po dwóch tygodniach regularnego stosowania żelu widać różnicę, wypryski pojawiają się znacie rzadziej i są zdecydowanie mniejsze. Po 1.5 miesiąca mogłam o nich zapomnieć.

IMG_7359

Zarówno peeling, jak i tonik są produktami bardzo wydajnymi,więc nie trzeba ich kupować co chwilę. Jeżeli szukacie produktu, który zapewni Wam świeżą i czystą skórę to polecam właśnie Barwę Siarkową!

Buziaki, Ilona