Szampon nawilżający allerco® zapewnia delikatną i skuteczną pielęgnację włosów oraz suchej, wrażliwej, skłonnej do podrażnień i alergii skóry głowy. Jest produktem o niskim potencjale alergizującym, nie zawiera substancji zapachowych.

P1100584.JPG

Szampon w białej niewinnie wyglądającej butelce, przez którą nie zobaczymy kiedy się skończy. Ale przecież to da się wyczuć więc nie ma problemu.

P1100585.JPG

Szampon nawilżający allerco® stanowi unikalne połączenie molekuły Regen7 ze specjalnie dobranymi emolientami i składnikami pielęgnacyjno-ochronnymi. Molekuła Regen7 to fizjologiczna substancja czynna pochodzenia witaminowego, która pozytywnie wpływa na stan i wygląd skóry oraz chroni ją przed powstawaniem podrażnień. Baza szamponu oparta jest na delikatnych i naturalnych środkach myjących (sarkozynianach, pochodnych betainy oraz wyciągu z jabłek). które nie naruszają bariery hydrolipidowej naskórka i zapewniają skórze odpowiednie pH. Szampon nie szczypie w oczy. Delikatnie myje włosy, nie powoduje podrażnień i nie wysusza skóry. Zawiera wyciągi roślinne (z lnu, czarnego owsa, palmy murumuru) oraz lecytynę o właściwościach nawilżających i odżywczych. Działa naprawczo i regenerująco na włosy. Zmniejsza złuszczanie się naskórka. Sprawia, że włosy odzyskują miękkość i łatwo się rozczesują.

P1100582.JPG

Na moich włosach się nie sprawdził ponieważ moje włosy wymagają silniejszych produktów :] Wiecie jak jest, codzienne użycie lakieru robi swoje, a na dodatek mam farbowane włosy to też wymagają innej pielęgnacji. Jednakże szampon ten przeznaczony jest również dla dzieci i niemowląt i w ten sposób został wykorzystany.

P1100588.JPG

NIE POSIADA ZAPACHU – to duży plus jeśli chodzi o dzieci szczególnie te najmłodsze :]
Jeśli chodzi o włosy? Włosy mojej córeczki są dobrze oczyszczone, a skóra bez podrażnień. Nie wiem jakby to było gdybyśmy musiały walczyć z AZS czy szampon dałby radę pokonać tego potwora – jednakże dla normalnej skóry głowy wszystko OK.

P1100586.JPG

Stosowanie

Szampon należy nanieść na mokre włosy i starannie masować do uzyskania piany. Następnie dokładnie spłukać wodą. Produkt przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji włosów i skóry głowy. Może być używany w sposób ciągły.

Jak widzicie można go używać do codziennego mycia głowy – dlatego jeśli potrzebujecie odrobiny nawilżenia to wypróbujcie ten szampon. Jednakże jego delikatne działanie chyba bardziej sprawdzi się na skórze dziecięcej :]

P1100587.JPG
Testowała Zebra z Cukiereczkiem :]

Dziękujemy.