20171018_081516

Od producenta:

„Młoda, dwudziestoletnia kobieta może sięgnąć po maseczkę o lekkiej konsystencji, która działa profilaktycznie, skutecznie hamując procesy starzenia się skóry. Powinna również nawilżać i delikatnie złuszczać naskórek, likwidując wypryski i zaskórniki. Jeśli problemem jest nadmierne wydzielanie sebum, utrata blasku, a skóra jest poszarzała i ziemista, pomoże maseczka L`biotica Dermomask Night Active `Infuzja tlenowa` – dotlenia skórę, poprawi jej koloryt, nawilży bez uczucia tłustości. ”

Cena: ok. 14 zł/ 30 ml

20171018_081524

 

Moja opinia:

Maski do twarzy Dermomask do tej pory znałam tylko w wersji saszetkowej, jak się jednak okazało posiadają też większe wersje w tubce. Pierwszą rzeczą jaką zauważyłam jeszcze przed użyciem produktu to to, iż opakowanie jest w połowie puste, wypełnione powietrzem. Nie wiem czy trafiłam na jakiś felerny produkt czy każdy egzemplarz tak wygląda.  Pomijając to zawartość jest godna uwagi.

Maskę nakładamy jak krem na całą noc, a następnie zmywamy po przebudzeniu. Po tej nocnej kuracji, cera wygląda na wypoczętą, rozświetloną, świeżą. Zauważyłam mocne nawilżenie, ujędrnienie i poprawienie kolorytu.

Najbardziej obawiałam się zapchania, powstania zaskórników czy krostek- jednak jak się okazało ‚Infuzja tlenowa’ jest też lekarstwem na te problemy. Jednym słowem jest rozwiązaniem wszystkich problemów cery młodej. W dodatku posiada bardzo przyjemny zapach.

Tekst i zdjęcia:

Aneta