20171102_112337 (1)

Od producenta:

„Dwufazowy płyn do demakijażu twarzy, oczu i ust. Niezwykle skutecznie usuwa trwały oraz wodoodporny makijaż. Nie pozostawia tłustej warstwy. Innowacyjna formuła wzbogacona o olejek z róży, Aquaxyl™ oraz olejek rycynowy intensywnie pielęgnuje delikatną skórę wokół oczu, głęboko nawilża i odżywia, zapobiega przesuszeniom, redukuje oznaki zmęczenia oraz wzmacnia i regeneruje rzęsy. Produkt testowany dermatologicznie.”

Cena: ok. 17 zł/ 150 ml.

20171102_112347

Moja opinia:

Kosmetyk zamknięty jest w klasycznym dla marki Eveline opakowaniu. Produkt charakteryzuje się dwoma warstwami, które należy wymieszać jak to bywa przy produktach dwu fazowych. Przeznaczony jest do demakijażu ust i oczu.

Jest bardzo tłusty przez co nie lubię używać go w okolicach oczu. To uczucie kiedy kropelka, tłustego produktu dostanie ci się do oka jest dla mnie nie wybaczalna jeśli chodzi o produkty do demakijażu. W dodatku szczypie. Mogłabym mu to jeszcze wybaczyć gdyby spełniał swoje zadanie w stu procentach, jednak nie radzi sobie z usunięciem normalnego tuszu, a co dopiero wodoodpornego. Nie radziłabym  go również używać do całej twarzy.

Sytuacja ma się inaczej jeśli chodzi o usta. Świetnie radzi sobie z matowymi, zastygającymi pomadkami, które rusza tylko oleista warstwa. Tutaj nie mam mu nic do zarzucenia.

Tekst i zdjęcia:

Aneta