20171102_112418.jpg

Od producenta:

„Kąpiel borowinowa poprawia samopoczucie i zapewnia naturalną odnowę biologiczną. Odpręża i relaksuje, uwalnia od stresu i napięcia. Wspomaga eliminację toksyn, oczyszcza i wzmacnia ciało. Zmniejsza dyskomfort powstały w wyniku wysiłku fizycznego, przepracowania i przeciążenia. Zawiera naturalne olejki z szałwii, lawendy i geranium.”

Cena: ok. 9 zł/ 75 ml.

20171102_112429

Moja opinia:

O kąpielach borowinowych słyszałam wiele dobrego, dlatego kiedy zobaczyłam miniaturkę płynu od Tołpy bardzo się ucieszyłam. Zapach tego kosmetyku jest bardzo specyficzny: ziołowo- drzewny z nutą świeżości. Nie jestem pewna czy go lubię, ale wiem że działa świetnie kiedy potrzebujemy się rozluźnić czy odstresować.

20171102_112442

To nie tylko produkt, który działa na nasze zmysły, ma też lekkie działanie pielęgnacyjne dla skóry.  Pozostawia na skórze oleistą warstwę, której nie lubię dlatego po zabiegu zawsze oczyszczam jeszcze dodatkowo skórę.

Taka pojemność jest idealna do przetestowania, przed zakupem większego opakowania, gdyż intensywny zapach może nie spodobać się każdemu. 🙂

Tekst i zdjęcia:

Aneta